Rekonstrukce či realizace podlahy bez limitů? Jedním z určujících faktorů luxusu je vizuální dojem, za nímž jde v závěsu i odolnost a dlouhodobá trvanlivost. A tohle všechno dřevěné podlahy ze tří dílců spolehlivě nabídnou.

Tenké vrstvy, lepené kolmo na sebe (měřeno od letokruhů), představují bez nadsázky geniální technické řešení, které zachová všechny žádoucí vlastnosti dřeva, ale jako bonus k nim ještě i něco přidá.

Nezkroutí se a opotřebení jim sluší

Kdybychom měli všechny přednosti třívrstvé dřevěné podlahy shrnout do dvou bodů, byly by to právě ty, uvedené v nadpisu. Objemová i tvarová stálost je předurčuje i do tak extrémních podmínek, jako jsou chladné a pravidelně vlhnoucí předsíně nebo komory. Navíc dodají svěřeným prostorům hřejivost a domáckou atmosféru

Jako první bod v uvítání vašich návštěvníků je proto dřevěná podlaha nepřekonatelná. Vsadíte-li na ty lakované, nemusíte se intenzivního ošlapu bát. A kartáčované dřevěné podlahy, ošetřené v konečné fázi výroby navíc i vrstvičkou oleje, zase působí až sametově

Tip na článek:  Domácí sauna – 4 tipy, které byste si měli přečíst, než si ji pořídíte

A pořídit si pod ně můžete i podlahové topení. Speciálně upravené dřevo odolá i teplotě do 27 °C, což však při běžném vytápění domácnosti jednoduše nevyužijete, takže není třeba se tohoto moderního přístupu k bydlení bát. Tradice tady podává ruku moderním technologiím – a společně jim to vážně sluší.

Dostupný luxus bez ohledu na zadání

Zamilovali jste se do půvabu exotického dřeva? Nedáte dopustit na odolný dub? Moderní třívrstvá dřevěná podlaha vám tahle přání splní, a to i v případě, že musíte pracovat s omezeným rozpočtem. Vaše oblíbené dřevo totiž bude použito jen na svrchní část a spodní dvě vrstvy pak mohou být vyrobeny z mnohem levnějšího materiálu. A to vaše peněženka jistě ocení. Nevěříte? Přesvědčte se sami u specialisty na stránkách Barlinek.cz.

Luxus na podlaze? Díky našim tipům si ho můžete dopřát i vy
Luxus na podlaze? Díky našim tipům si ho můžete dopřát i vy
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *