Máte pocit, že vašemu interiéru stále něco chybí? Nějaký jednoduchý doplněk, který by pozvedl atmosféru vašeho bytu? Nechte se inspirovat přírodou a vsaďte na přírodní materiály.

V dnešní době je velké množství doplňků, které jsou vyráběny ze dřeva a za které, i když jsou kvalitní, nemusíte utratit celou výplatu. Vyberte si z nepřeberného množství dřevěných dekorací a udělejte váš byt jedinečným.

Dřevo si najde místo v každém interiéru

Ze dřeva doma nemusíte mít pouze podlahy, kuchyňskou linku a nábytek. Ať už je váš byt laděn do moderního nebo retro stylu, stylu romantického, retro či provence, vždy se v něm bude vyjímat nějaký vkusný, dřevěný doplněk. Můžete využít například námořní doplňky, dřevěné stojany a rámy na fotky, dřevěné mísy nebo třeba dřevěné bedýnky všech velikostí.

Nechte pracovat svou fantazii a rozhodněte se, zda chcete dřevo čistě přírodní nebo lakované. Prostě takové, které je tím pravým pro váš domov.

Můžete si také vybrat dřevo, které je upravené patinou. A k čemu vlastně patina je? Patina dodává dřevu starobylý, dalo by se říci až opotřebený vzhled. Na dřevu se díky ní objevují šmouhy, trhlinky a samozřejmostí jsou i suky. I přes tento starobylý vzhled se doplňky s patinou hodí i do moderně zařízeného interiéru.

Na stůl, stěnu či do koupelny

Dřevěné dekorace do bytu můžete využít v jakékoliv části vašeho bytu. Vhodné jsou do koupelny jako držák toaletního papíru či miska na mýdlo nebo kalíšek na kartáčky na zuby. V obývacím pokoji doplňky využijete v podobě vázy na květiny. Pro květiny s delší životností pak můžete použít dřevěné truhlíky.

Tip na článek:  Vše, na čem vám záleží, schovejte za plot

Dřevěné dekorace nemusí být umístěny pouze na stole či komodě. I na stěně vašeho pokoje se může vyjímat krásný, dřevěný kousek. Třeba kolo rustikálního stylu, nebo rámečky na fotky či rámy na zrcadla. Na stůl pak můžete umístit dřevěnou mísu na ovoce, sošku slona nebo jiného zvířete a na odkládání čehokoliv třeba dřevěné prkénko nebo destičku.

Dřevo v každém ročním období

Drobné dekorace, které dají vašemu pokoji duši, mohou být i takové, které se dají vcelku často měnit za jiné. Jedná se tedy o dekorace, které nejsou dlouhodobou součástí interiéru. Může jít třeba o závěsné dekorace inspirované ročním obdobím nebo svátky, které se v průběhu celého roku slaví.

Můžete tak využít dřevěné dekorace na zeď či vánoční stromeček, dekorativní mísy na velikonoční vajíčka nebo podzimní listy, které se dají použít nejen jako závěsné ozdoby, ale také jako pod tácky pod hrnek teplého čaje, který v chladných podzimních večerech bude jistě velmi příjemný.

Ať už na stole či na stěně, vždy se dřevo stane zajímavým doplňkem vašeho interiéru. Nebojte se experimentovat a pořídit si jeden originální, dřevěný kousek právě k vám domů. Velký výběr dřevěných dekorací a dalších doplňků pro floristiku a dekorování najdete na www.lepaso.cz

Similar Posts

1 komentář

  1. Vyrábím kvalitní české dřevěné bedýnky. Pokud budete mít zájem, tak mě neváhejte kontaktovat. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *