Nová řada vozů Renault si připravila novinky, kterými osloví milovníky pohodlné jízdy po městě i dobrodružné cestovatele. Nové designové zpracování, úprava motorů a vylepšení dalších technologií, které dělají jízdu mnohem příjemnější. Co na vás čeká a čím jsou vozy Renault výjimečné?

Elegantní a pohodlná jízda úzkými ulicemi města

Jemné linie a design inspirovaný objevováním přináší zcela nový vzhled u většiny modelů vozů Renault. Jemné křivky ladí s výrazněji provedenými liniemi, které zachovávají tvar vozidla a budí optický dojem, že je vůz menší, než jaký je jeho skutečný vnitřní prostor. Pro jízdu ve městě se skvěle hodí malý Renault Twingo, se kterým bude parkování v parkovacích domech nebo na malých stáních, hračkou. Při proplétání se uličkami a manévry mezi několika vozidly oceníte i velký točivý moment. Pro každodenní jízdu do práce se hodí i Renault Clio, který je se svou nízkou spotřebou, rozumnými rozměry a pohodlným řízením, skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí cestu maximálně usnadnit.

Věrný společník na dlouhé cesty

S Renaultem Laguna Grandtour nebo Talisman Grandtour si užijete výjimečné cestování. Design interiéru je vytvořen přesně tak, aby byly zachovány proporce a aby bylo využito každé místo. I v několika lidech si tak užijete komfortní jízdu v dostatečně velkém prostoru. Technologické vymoženosti, jako je klimatizace, tempomat nebo audizařízení, ke kterému je možné připojit externě mobilní telefon, iPod nebo třeba tablet, velmi zpříjemní dlouhé cesty a udělají z nudného cestování skvělou zábavu, které se nebudete chtít vzdát. Do velkého kufru se vám navíc vejdou všechna potřebná zavazadla.

Tip na článek:  Vaše auto potřebuje tu nejlepší péči od RENECAR

Šetrný k životnímu prostředí i vaší peněžence

Nové modely vozů Renault mají speciálně vyvinuté motory, které byly vytvořeny, aby za stejně vysoké dynamiky a výkonu dokázaly spotřebovat mnohem menší množství paliva a snížila se i produkce škodlivých zplodin. Právě to dělá z nových vozů Renault skvělé společníky na každodenní jízdu i na dlouhé cesty a výlety s rodinou. Pokud toužíte po automobilu, který splňuje nároky na pohodlnou, bezpečnou jízdu a zároveň je šetrný k životnímu prostředí, jsou vozy Renault vynikající volbou, se kterou neuděláte chybu.

A jak je na tom váš starý vůz?

Nové vozy jsou v perfektní kondici, to je naprosto jasné. Co ale vaše starší auto, které vám už nějakou dobu slouží? Diagnostika Renault zjistí, co by potřebovalo údržbu, doplnit nebo rovnou vyměnit. Díky správné péči můžete značně prodloužit životnosti svého vozu, který se vám odvděčí i o něco nižší spotřebou pohonných hmot. Pravidelnou údržbou předejdete i dalším problémům, které by vás v budoucnu mohly vyjít velmi draho.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *