Praha je doslova protkána hustou sítí ubytovacích zařízení, hotelů, hostelů, penzionů, ale i ubytoven. Pokud si ovšem vyžádáte informace o cenách jednotlivých ubytovacích kapacit, budete s největší pravděpodobností nemile překvapeni. Ceny krátkodobého i dlouhodobého ubytování v Praze jsou poměrně dosti vysoké, v některých případech i závratné. Jste-li limitování množstvím finančních prostředků, které můžete ubytování obětovat, zaujmout by vás mohly informace týkající se snad té nejlevnější ubytovny PrahaBohemia.

Proč se ubytovat právě v Bohemii?

Ubytovna, kterou naleznete na ulici Poděbradská (Praha 9), prošla v minulých letech rozsáhlou a náročnou rekonstrukcí, která přispěla k jejímu elegantnímu vzhledu a komfortnímu ubytování v jednotlivých pokojích. Ubytovna Bohemia je vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování Praha, kterého mohou využít skupiny i jednotlivci. Ubytovat se zde můžete již od 215 korun za noc! Objekt je kompletně zrekonstruován, nachází se zde 1, 2, 3, 4, 5 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou i prádelnou v objektu. Na chodbách je volně dostupný počítač s Wi-Fi připojením, který mohou ubytovaní kdykoli využívat. Na recepci si můžete zakoupit alkohol, nealkoholické nápoje, ale i drobné kosmetické a hygienické pomůcky.

Tip na článek:  Pozvěte k sobě domů moderní styl, prozradíme vám jeho charakteristiky

Ubytovna Praha na víkendy, ale i pro život

Pokud cestujete po Praze, jistě budete hledat levné ubytování Praha, které můžete vyřešit prostřednictvím ubytovny Bohemia. Ubytovna Praha je vhodná pro krátkodobé návštěvy, ale i dlouhodobé pobyty. Pokud například chcete ušetřit na nájmu a nezbývá vám příliš finančních prostředků, není problém ubytovat se na několik dlouhých měsíců v ubytovně Bohemia. Čeká na vás teplá postel, vytopený byt, ale i hlídané parkovitě, Wi-Fi, nebo restaurace, kde nabízí chutná a výživná jídla již od 60 korun!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *