Známe to s největší pravděpodobností všichni – u obrazovky počítače denně trávíme více času, než je nutné a zdraví prospěšné. Píšeme e-maily, komunikujeme na sociálních sítích, pracujeme, hrajeme hry, studujeme nebo pročítáme nejnovější zprávy a zahraniční zajímavosti. Práce na velkém stolním počítači je jistě mnohem komfortnější a přehlednější, než práce na tabletech či noteboocích. Pokud ale máte špatně nastavenou výšku monitoru, může se stát, že porušíte hned několik zásad zrakové hygieny, z monitoru se vám bude špatně číst text, můžete se cítit unavení, v krajním případě se dokonce potýkat se zrakovými obtížemi či bolestmi hlavy. Abyste mohli na svém stolním PC pracovat prakticky bez omezení a při dodržení všech zásad správné zrakové hygieny, doporučujeme pořídit stolní držák na monitory. A třeba rovnou absolutní novinku na českém trhu, kterou je stolní držák na monitory Fiber Mounts F80. Pojďme se společně podívat na všechny jeho přednosti a výhody.

c

Základní parametry držáku na monitory Fiber Mounts F80

Tento stolní držák je určen převážně pro monitory a menší televizory. Hned v úvodu vás zaujme prvotřídní kvalita držáku, vysoce odolné a pevné materiály s dlouhou životností i dokonalý design a řada nadstandardních funkcí. Díky držáku můžete monitor, či televizní obrazovku otáčet do stran, měnit náklon nahoru i dolu ve vysokém úhlu, nastavit si vyhovující vzdálenosti od uchycení a dokonce můžete korigovat také roviny obrazovky. Kromě toho držák na monitory Fiber Mounts F80 umožňuje horizontální nebo vertikální otočení obrazovky a vyniká také zajímavým systémem skrytého vedení kabeláže. Rozlučte se tedy se všudypřítomnými kabely! Dejte sbohem otravným drátům! Nyní je to možné! Obrazovku je možno nastavit v rozmezí 250mm a navolit si můžete také tuhost pohybu – to vše díky praktickému plynovému pístu s regulací tuhosti. Držák vyniká velmi snadnou manipulací, kterou zvládne každý bez rozdílu. Bezpečnost, stejně jako odolnost konstrukce přispívá k dlouhé životnosti, což zaručuje jeho pohodové využívání i ve velmi vytížených provozech, kde je potřeba neustálé manipulace, jíž některé méně kvalitní držáky nezvládají.

Tip na článek:  Chytré vychytávky, které využijete při úklidu i rekonstrukci!

d

Kde držák na monitory Fiber Mounts F80 pořídíte?

Chcete-li mít jistotu kvalitního, cenově výhodného a originálního nákupu, zaměřte se na e-shop drzakyastolky.cz. Zde je pro vás připravena kompletní nabídka stolních držáků na monitory různých typů, značek, velikostí, ale i materiálového provedení. Vybírat si můžete z celé řady kvalitních výrobků, jejichž součástí jsou detailní informace, parametry, ale třeba i návod k montáži. Pokud si nebudete vědět rady s konkrétním typem či modelem anebo v nabídce společnosti nenaleznete typ držáku na monitor, který právě potřebujete, neváhejte kontaktovat zástupce společnosti, kteří vám rádi zodpoví všechny dotazy a zároveň doporučí ten nejvhodnější výrobek, který bude přesně odpovídat vašim představám a požadavkům.

e

Šetřete tam, kde to jde!

Chcete na pořízení nového držáku ušetřit? Není problém! Právě vám je v takovém případě určena speciální sekce s názvem „Akční nabídka stolních držáků na monitory“, kde naleznete zlevněné držáky, které nyní můžete pořídit s výraznou slevou. Nabídka v této sekci se neustále mění a aktualizuje, proto nepropásněte jedinečnou šanci získat vyhlédnutý držák prakticky „za pár peněz“. Pokud chcete pracovat ještě efektivněji a bez zbytečných bolestí zad, krku nebo pálení v očích, zároveň hodláte ušetřit místo na svém pracovním stole, jsou pro vás stolní držáky na monitory a televizní obrazovky doslova jako stvořené. Objednávejte ještě dnes v e-shopu drzakyastolky.cz!
b

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *