Firemní vzdělávání

Firemní vzdělávání je v současném uspěchaném světě stále aktuální. Novinky se střídají hodně rychle a uspět v kolotoči schopných podnikatelů je hotové umění. Chcete zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost vašeho podniku? Zaměřte se na pravidelné vzdělávání svých zaměstnanců.

Vzdělávejte se v pohodlí domova

V rámci firemního vzdělávání se klade důraz na individuální potřeby klienta. Poskytují se mnohá odborná školení z oblasti soft skills pod vedením prověřených lektorů. Průběh se sestaví podle konkrétních požadavků klientů. Zejména se jedná o zaměření na prodejní dovednosti, worklife balance, vedení projektu ve firmě, change management, efektivní komunikaci, chyby v komunikaci, zvládání námitek a komunikace se zákazníkem apod. Malým a středním firmám mohou připadat výdaje na firemní vzdělávání s docházkou na určité místo poněkud finančně náročné. I tady existuje řešení, nejen levnější, ale určitě hodně pohodlnější. Jedná se o stále populárnější virtuální kurzy.

Tip na článek:  Firemní vzdělávání: zaměřeno na zvyšování kvalifikace

Široká nabídka virtuálních kurzů

Virtuální kurzy umožňují se vzdělávat zábavnou formou z domova. Tento druh individuálního vzdělávání má mnoho výhod, především jde spustit kdekoliv, kde máte k dispozici internetové připojení. V nabídce se dá vybrat z více než čtyřiceti kurzů. Zvolený kurz si můžete pouštět neustále dokola, přeskakovat různé části, vracet se k nim. Budete poslouchat výklad moderátora a současně sledovat text.

Cílený rozvoj zaměstnanců

Poradenská a vzdělávací společnost MotivP nabízí navolení kurzů v Online akademii podle potřeby. Kurzy se zobrazují postupně. Online akademie představuje sadu zaměstnancem navolených virtuálních kurzů. Klienti si i sami stanoví rozpočet. K dispozici je přibližně čtyřicet kurzů na různá témata a výhodou je, že pokud vám žádný nevyhovuje, bude vám stvořen nový na míru.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *