Full service operativní leasing zahrnuje nejen správu firemních vozů ale také kompletní optimalizaci nákladů vaší firemní flotily. Priority a předem nastavený postup řešení, ulehčí řidiči problémy při vyřizování v klasických i nadstandardních situacích. Ať už se jedná o ztrátu dokladů k vozidlu, administrativní úkony nebo pouhý servis vozidla. Všechny tyto položky jsou již zahrnuty v leasingové splátce full service operativního leasingu.

Další nespornou výhodou je asistenční služba pro zákazníky, kteří využívají operativního leasingu. Dvaceti-čtyř hodinová pohotovost vyřeší vaše starosti během několika málo minut. Může jít jak o pojistnou událost, tak jen klasickou „drobnost“ jako je defekt pneumatiky. Samozřejmostí je poskytnutí náhradního vozidla v době vyřízení opravy nebo jiné nedostupnosti vašeho vozu.

Výši měsíčních splátek si můžete navrhnout sami a splatnost nastavit od 12 měsíců až 60 měsíců. Díky pevné částce, můžete lépe optimalizovat vaše firemní cashflow  a snížit celkové náklady na správu vozového parku. Jak jistě víte, pokud roste firemní flotila automobilů, zvyšují se i náklady na agendu správy. Deset vozidel již dokáže plně vytížit zaměstnance ve firmě, který měl původně jinou činnost. Z tohoto hlediska byste museli najmout nového zaměstnance, což stojí další peníze.

Tip na článek:  Současný vývoj hypoték na našem trhu

Kvalitní operativní leasing se od klasického finančního leasingu odlišuje zejména tím, že vozidlo zůstává v majetku leasingové společnosti. Tím odpadají starosti klienta s odprodejem opotřebeného vozu a zaplatí tak pouze za amortizované používání vozidla. Do výpočtu leasingové splátky je proto započítáván i předpokládaný nájezd kilometrů a vytíženost automobilu. Full service operativní leasing je tak skvělou volbou zejména pro firmy nebo živnostníky, kteří nechtějí ztrácet čas s agendou vozidel a chtějí se zaměřit pouze na svůj byznys s využitím firemní flotily.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *