Invalidní vozíky k prodeji i zapůjčení

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a nehoda není náhoda. I tak lze ve zkratce charakterizovat příčinu vašeho úrazu, který vám mohl znesnadnit pohyb nebo vás dokonce upoutal na invalidní vozík. I přesto, že se vám zdá stávající situace neúnosná a notně komplikovaná, věřte, že i se zhoršenou mobilitou lze žít kvalitní život. Přispět k němu mohou invalidní vozíky, na jejichž výrobu, prodej a zapůjčení se specializuje společnost KrosMedical.

Pár slov úvodem o společnosti Kros Medical

Společnost KrosMedical byla založena roku 2008 v Nizozemsku. Po nějaké době se ovšem její pobočky objevily také na území České republiky. Původně se společnost specializovala výlučně na velkoobchodní prodej invalidních vozíků, skútrů, chodítek, postelí a dalších zdravotních pomůcek, který ovem nyní rozšířila i na prodej těchto pomůcek pro koncové zákazníky. V současné době se v sortimentu společnosti KrosMedical nacházejí jak výše zmíněné invalidní vozíky, invalidní skútry, chodítka a polohovací postele, tak i moderní handbike, invalidní tříkolky nebo další zdravotní pomůcky pro tělesně postižené či seniory.

Tip na článek:  Kde nakoupit vánoční dárky?

Nízké ceny a možnost zapůjčení

Invalidní vozíky k prodeji i zapůjčení

Společnost klade značný důraz na spokojenost svých klientů, kterou zajišťuje bohatým a neustále aktualizovaným sortimentem, stejně jako příznivými cenami. Kromě toho zajišťuje také profesionální záruční i pozáruční servis invalidních skútrů, invalidních vozíků, polohovatelných postelí, zdvihacích zařízení a dalších kompenzačních pomůcek. A to ještě není ani zdaleka všechno!

Jednotlivé zdravotní pomůcky si můžete pro sebe nebo své nejbližší vypůjčit v Kros Medical půjčovně, přičemž vám pracovníci společnosti vybraný produkt doručí kamkoliv v rámci České nebo Slovenské republiky a poskytnou také jeho instalaci a instruktáž k obsluze. S kompenzačními pomůckami může být svět zase o něco barevnější!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *