Střední škola ARCUS Praha

Bydlíte v Praze a máte doma deváťáka, který stále ještě neví, kam se po základní škole uchýlit? Nic jej pochopitelně nebaví a ptát se ho na to, co chce dělat v dospělosti, je jako házet hrách na stěnu. Má-li vaše dítko alespoň částečný zájem o cestování a cestovní ruch, pak se jako ideální volba nabízí soukromá střední škola ARCUS Praha. Co žákům studium na této škole přinese? Prozradíme vám na následujících řádcích.

Certifikovaná střední škola v Praze

Střední škola ARCUS je od roku 2007 držitelem zlatého certifikátu kvality, který poukazuje na perfektní úroveň výuky, stejně jako na přidanou hodnotu, kterou si s sebou jednotliví absolventi odnášejí do dalšího života. ARCUS Praha byla vůbec jednou z prvních oceněných středních škol v České republice. V současné době je možno na škole studovat obor Cestovní ruch představující řádné 4leté studium ukončené maturitní zkouškou.

Tip na článek:  Event agentura, aneb továrna na srandu

Pro nadcházející školní rok je plánováno otevření jedné třídy o 25 žácích, jež se budou věnovat technice cestovního ruchu, ekonomice cestovního ruchu, obchodní korespondenci, účetnictví, průvodcovství, základům práva, podnikové ekonomii, psychologii, zeměpisu cestovního ruchu a do jejich učebních plánů je zařazena také učební a odborná praxe.

ARCUS Praha nabízí vždy něco navíc

Velký důraz je ve škole kladen na výuku cizích jazyků, stejně jako na samostatnost a osobní přístup. Absolventi si odnesou praktické zkušenosti i dovednosti, které budou moci následně zajímavě zúročit v pozdějším studiu nebo při výkonu svého budoucího povolání. Pro studenty jsou pravidelně pořádány výměnné pobyty v mezinárodní jazykové škole v Anglii, zajímavé exkurze a stáže i lyžařské výukové kurzy. Každý nový žák, který se ke studiu na soukromé střední škole cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. přihlásí, získá po celou dobu studia iPad mini od společnosti Apple zcela ZDARMA.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *