coffee, bean, seed

Pokud chuť kávy z vašeho kávovaru už není, co bývala, je na čase zajistit vašemu kávovaru odborný servis v našem specializovaném servisním středisku.

Jak docílit lahodné chuti kávy každý den po dlouhé roky?

Patříte mezi milovníky kávy, bez které si den neumíte ani představit? Pokud ano, dáte nám jistě za pravdu, že bez lahodného espressa nemůže den vůbec začít. Jenže vlivem pravidelného používání kávovaru dochází k usazení nečistot a poškozování vnitřních součástí. Poradíme vám, jak kávovar pravidelně čistit a jak zamezit rozbití pozáručního kávovaru.

Nepodceňujte pravidelné servisy

Pokud máte doma nebo v kanceláři kávovar po záruce a ještě na něm nebyl proveden servis, doporučujeme rezervovat si termín u našich specialistů. Jedině pravidelně servisovaný kávovar se vám odvděčí bohatou chutí a příjemnou vůní kávy. A nezáleží na tom, zda si připravujete espresso nebo latté.

Tip na článek:  Zaměstnání Ukrajinců s polskými vízy

U pozáručních modelů obecně doporučujeme provádět servisní kontrolu každé 1 – 2 roky. U starších modelů pak každoročně. Pravidelný servis kávovarů spočívá v napojení na diagnostiku, kde se najdou případné závady. Opravy kávovarů zpravidla zvládneme vyřídit do 3 pracovních dnů od potvrzení servisu ze strany zákazníka.

V čem spočívá pozáruční servis kávovarů:

  • Zdarma napojení na diagnostiku.
  • Chemické odvápnění a čištění difuzoru od kávové sedliny a oleje.
  • Nastavení dávkovače kávy.
  • Seřízení mlecích kamenů.
  • Kontrola, nastavení a promazání centrální jednotky.
  • Výměna těsnění a následná zkouška těsnosti.

Vybíráte nový kávovar? Objednejte si kvalitní model za zvýhodněnou cenu

Pokud přemýšlíte o nákupu nového kávovaru, ale nechcete zbytečně investovat do drahého modelu, podívejte se na naše repasované kávovary nebo zánovní modely s minimálně roční zárukou za zvýhodněné ceny. Svůj kávovar si můžete přijít osobně vyzkoušet k nám na pobočku do Zbůchu u Plzně, kde vás náš tým pracovníků rovněž seznámí s obsluhou vámi vybraného kávovaru.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *