Rádi bychom vám dnes představili některé novostavby Praha 3 a u toho vám zároveň ukážeme, jak si své nové bydlení vybírat. Jen krásná obálka totiž nestačí, důležitá je i funkčnost a vhodná lokalita.

Lidé se rádi sdružují s lidmi, s nimiž sdílí obdobné hodnoty. A právě proto je v současné době rezidenční bydlení tak oblíbené. To dobře ví i společnost  Metrostav Development, pod jejíž taktovkou vyrůstají stále nové a nové byty Praha (i jinde v republice).

3× ANO pro správný projekt

A jak poznáte, že jsou tyhle novostavby Praha určeny přesně pro vás? Tak především byly vytvořeny ve spolupráci s odborníky na urbanistickou architekturu a to konkrétně se známým studiem Architecture Interior Project. K jejich výstavbě byly použity jen kvalitní materiály a ve všech ohledech vysoké standardy. A to nejlepší? Důraz, jenž je kladen na perfektní provedení stavby. A to v každém detailu.

To jsou tři důležitá kritéria, která by vaše nové byty Praha 3 měly mít. A co ještě zbývá? Určitě skvělá občanská vybavenost nebo přístup k přirozené zeleni.

Tip na článek:  Dětský pokoj: bezpečné místo na hraní

Vyberte si z dostupných variant jako první

Atraktivní lokalita Praha Žižkov má pro vás připraveny hned dva skvělé developerské projekty  – Byty na Vackově a Byty u parku na Vackově. Pokud si vyberete ten druhý (mladší) projekt, bude vám k dispozici 272 bytů a dva ateliéry s mnoha typy dispozic. Konkrétně jde o 1+kk až 5+kk.

A proč ten zvláštní název? Odborníci s jednoduše snažili vytěžit maximum z blízkého parku Židovské pece, přinášejícího úlevu od rozpáleného městského betonu i hluku okolního provozu. A ze stejných výhod můžete těžit i vy.

Stačí si vybrat svoje nové byty Praha právě tady. Celý projekt se teprve rozbíhá, takže prozatím nejste omezeni stále se tenčící nabídkou ani ničím podobným. Více zjistíte na stránkách Metrostavdevelopment.cz. Určitě však nedoporučujeme váhat dlouho. Ty nejkrásnější příležitosti totiž obvykle zmizí nejrychleji.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..