Možná jste se někdy dříve občas posteskli, že v nabídce jazykových škol je jen angličtina, němčina nebo maximálně španělština. To se v posledních letech mění. Jedním z důvodů je to, že anglicky nebo německy už mnoho lidí umí. Chtějí se tedy naučit nový, neobvyklý, možná exotický jazyk.

jazykové škole PELICAN zaznamenáváme velkou poptávku po neobvyklých jazycích a podařilo se nám otevřít například jazykové kurzy arabštiny, japonštiny, nebo norštiny. V dnešním světě už není nic nemožné, tak využijte této příležitosti a začněte se učit! Pokud vás zajímají neobvyklé jazyky a chcete vědět víc, čtěte dále!

Neobvyklý jazyk jako konkurenční výhoda

Je naprosto jasné, že angličtina je a bude velmi důležitým jazykem. Naučit se anglicky se stává nezbytností. Avšak jako další jazyk je dobré vyzkoušet něco méně tradičního. Proč? Rapidně se vám zvýší hodnota na trhu práce.

Pokud by vašim zájmem bylo dostat se na velké a bohaté trhy, zkuste se přihlásit do kurzu arabštiny nebo čínštiny. I základní znalostí jazyka ohromíte personalisty a získáte tak velkou výhodu. To je ten nejsilnější argument!

A proč se neučit online!

Faktem je, že kvalifikovaných a dobrých lektorů neobvyklých jazyků je málo. Nemá je jazyková škola v každém městě. Právě proto je online vzdělávání a výuka přes Skype tak výbornou alternativou. Už si zkrátka nemusíte vybírat jazykovku podle toho, jak daleko dojíždíte, ale jakou nabídku má!

Tip na článek:  Vše co potřebuješ vědět o kurzech češtiny pro cizince

Flexibilita online výuky je něco, co patří mezi její hlavní výhody – můžete se učit z domova, kanceláře, na služební cestě, na chatě. Také se naučíte pracovat s různými aplikacemi a interaktivními stránkami. Učit se například v kurzu arabštiny přes Skype s rodilým mluvčím je úžasná příležitost 21. století. Tak toho využijte!

Příliš složité exotické jazyky?

Možná máte pocit, že učit se například čínsky nebo arabsky nemá cenu, protože to jsou pro Středoevropana příliš složité jazyky. Není tomu tak. Některé jazyky jsou možná náročnější než jiné, ale to neznamená, že se je nikdy nenaučíte.

Nejdůležitějším faktorem v učení jazyků je totiž motivace. Bez té to nejde. V jazykové škole vám rádi zajistíme špičkového lektora, interaktivní materiály a flexibilní výuku. Ale to hlavní je na vás – odhodlání a motivace jsou klíčem k úspěchu.

Jazykem ku zdraví

A máme tu pro vás ještě jeden argument navíc. Učit se jazyky se vám může hodit do práce, do školy nebo na dovolenou. Ale podle neurologů má učení jazyka velký pozitivní vliv na váš mozek. Díky jazykovým kurzům si můžete zlepšit logické myšlení a je to i prevence proti demenci a Alzheimerově chorobě.

Jsme si jistí, že jsme vás dostatečně informovali a namotivovali. Napište nebo zavolejte do Jazykové školy PELICAN a přihlaste se do jazykového kurzu arabštiny, čínštiny, japonštiny nebo novořečtiny!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *