Beer Bottle Bar Alcohol Glass  - fernandozhiminaicela / Pixabay

V životě se objeví nespočet příležitostí, kdy udělat člověku radost. Pokud se jedná o obdarování ženy, je to snadnější. Spokojí se s parfémem či značkovou kabelkou. Jenže s muži je to složitější. Máme však pro vás žhavý tip – dárkový ochutnávkový balík pivních speciálů.

Je pravda, že si na vychlazeném pivečku pochutnají i zástupkyně ženského pohlaví, ale největší radost udělá právě pánům tvorstva. Dárek pro muže může mít tisíce podob, ale degustační sada piv nejrůznějších značek je trefou do černého.

Zapomeňte na ponožky

I když jsou kvalitní ponožky také dobrým prezentem, zdaleka nepotěší jako pivní speciály. Jen si představte, jak se rozzáří mužům oči při pohledu na dvacet druhů piva v parádním balení. Říkáte si, kde takový dárek pro dědu koupit? Stačí se mrknout na web Domácí pivotéka. Právě tam najdete nespočet druhů zlatavého moku. Každého muže osloví svrchně kvašený polotmavý speciál s 6,3% alkoholu, medové pivo s 5,8% alkoholu či třináctiprocentní světlý ležák. Tento výčet je pouze malou ochutnávkou, stačí se inspirovat. K dalším oblíbeným značkám patří pivo Petra Voka, Primátor, Herold polotmavý, Sedmý schod, Regent kníže, Pardubický porter devatenáctistupňový.

Tip na článek:  Toužíte po stylovém domově? Volte skleněné obklady!

Co všechno si můžete koupit?

Milovníci zlatavého moku mohou na webu pořídit nejen vychytaný dárek pro tatínka či dědečka, rozhodně však potěší i sami sebe. Ne nadarmo se říká, že je český národ jedním z největších odběratelů piva. Vybírejte pivečko podle pivovaru anebo podle druhu. Někoho osloví přímo sudové pivo, jiný ocení tento nápoj v plechovce. Dárkové sady jsou k dispozici za perfektní ceny, a pokud nezvládnete osobní odběr, lze si je objednat přímo online. Inspirujte se pivními dárky, které nikdy nezklamou. Za zmínku stojí i stylové půllitry a pochutiny k pivečku!

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *