Jak vybírat kvalitní granule pro psy? Odpověď uvnitř článku!

Život bez svého čtyřnohého miláčka si s největší pravděpodobností už ani nedokážete vůbec představit. Nadšeně vás vyprovází do práce a se stejným nadšením vás také vítá. Jeho oddanost a láska je jednoduše bezmezná. Proto nám zajisté dáte za pravdu, že se budete snažit poskytovat svému čtyřnohému miláčkovi pouze to nejlepší – počínaje kvalitním a vyváženým krmivem, přes dostatek pohybu, až po náležitou péči a komfort. Pokud jste se rozhodli svého pejska krmit výlučně suchým psím krmením, pak vám prozradíme, jak toto krmivo pro psy vybírat tak, aby zajistilo široké spektrum všech potřebných minerálů, vitamínů a dalších neméně důležitých látek pro správný růst a vývoj vašeho pejska.

Není pes jako pes

V první řadě je nutné výběr krmiva přizpůsobit konkrétní rase, věku, ale i hmotnosti pejska. Pozor si dávejte na to, zda krmivo neobsahuje nějaké alergeny, jež by mohly vašemu miláčkovi značně uškodit. Granule pro psy by měly být označeny také stupněm tvrdosti, což vám pomůže zorientovat se v tom, které granule jsou vhodné pro psy starší a silné a které granule jsou naopak ideální pro malá štěňátka.

Tip na článek:  Jak vybírat pelíšky pro vaše psí miláčky

Co by mělo obsahovat kvalitní krmivo?

Nejdůležitější složkou krmiva je bezpochyby maso a to ať už v podobě masové moučky nebo dehydrované složky. Pokud je součástí krmiva pro psy maso čerstvé, vždy by mělo být doplněno o maso sušené nebo již výše zmíněnou masovou moučku. Pozornost věnujte také dalším složkám krmiva, jež by měly být přesně pojmenované.

Kde nakupovat kvalitní krmivo pro psy?

Pouze u známých a ověřených prodejců. Jedním z nich je i e-shop mujmazlik.cz, v jehož sortimentu naleznete spoustu potřeb pro vaše čtyřnohé miláčky, ale i kompletní psí krmení amerických, kanadských i českých značek. Dopřejte svému pejskovi pouze to nejlepší, za což se vám náležitě odmění svou bezmeznou láskou a oddaností.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.