Zařizujeme ložnici krok po kroku, aneb i nábytek dokáže divy!

Není žádnou novinkou, že ve své ložnici průměrně strávíme zhruba jednu třetinu svého života. Ložnice by proto měla být takovou oázou klidu a pohody, která nám po náročném pracovním dni nabídne svou útulnou náruč. Každé ráno bychom se zde pak měli probouzet odpočinutí a plní energie. Aby tomu tak však doopravdy bylo, je potřeba při zařizování ložnice správně kombinovat a vybírat. Jak na to, vám prozradíme na následujících řádcích.

Postel jako dominanta místnosti

Asi všichni se shodneme na tom, že právě postel je dominantou celé ložnice. Její výběr bychom tedy neměli za žádných okolností podceňovat. Pokud jste limitováni svým rozpočtem nebo jednoduše nechcete do své nové postele investovat závratné částky, s největší pravděpodobností se spokojíte s levným avšak také méně kvalitním modelem, jenž je doménou hypermarketů nebo různorodých výprodejů. Mějte však na paměti skutečnost, že postel je nejen designovou záležitostí, ale zejména kusem nábytku, jenž může značně ovlivnit kvalitu vašeho spánku. Proto na pořízení postele nešetřete a zvýšenou pozornost věnujte také výběru roštu a odpovídající matrace.

Tip na článek:  Pozvěte k sobě domů moderní styl, prozradíme vám jeho charakteristiky

Jak proměnit malou místnost na velkou?

Pokud bydlíte v panelovém domě, jistě nám dáte za pravdu, že zdejší prostory jsou značně omezené. Zařídit zde proto ložnici není zrovna dvakrát jednoduché. Chcete-li místnost alespoň opticky zvětšit, sázejte na světlejší barvy a vhodně umístěná zrcadla. Nábytek volte ve vhodné barevné i materiálové kombinaci a do místnosti volte vestavěné skříně, jež disponují dostatečným prostorem a variabilitou.

Kam pro nový nábytek?

Hledáte-li opravdovou kvalitu za příznivé ceny, vsaďte na nábytek a bytové doplňky od společnosti Magenta Investment s.r.o. Společnost na našem trhu působí již více, než 20 let a pochlubit se tak může nejen bohatým sortimentem, ale také výrobky té nejvyšší kvality, jenž můžete pořídit za vskutku lidové ceny.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *