Argentinská restaurace Praha 4 El Asador přivede vaše chuťové buňky k šílenství

Toužíte po netradičním gastronomickém zážitku? Po jídle, díky němuž zažijí vaše chuťové pohárky opravdový orgasmus? Patříte mezi gurmety, kteří si jídlo doopravdy vychutnávají? Pokud ano, pak zamiřte do luxusní argentinské restaurace Praha 4, jenž nese jméno El Asador. Již za samotným názvem El Asador se skrývá gril, rošt, ale i místo, na němž jsou grilované speciality připravovány s láskou a umem sobě vlastním. A právě o to v El Asador jde. Toto magické místo na okraji Prahy je zde připraveno pro všechny milovníky dobrého jídla a pití, kteří chtějí nahlédnout „pod pokličku“ argentinské kuchyně. Pojďme se společně podívat, na co všechno se zde můžete těšit.

Luxusní brunche i pravidelné parillady

Každý všední den se můžete ve steak house Praha zúčastnit luxusní parillady, během které ochutnáte pravé argentinské speciality připravované tradičním způsobem na dřevěném uhlí. Velmi oblíbený je ovšem i nedělní brunch Praha, během něhož přičichnete k té pravé Argentině a její kuchyni. Ochutnat můžete nejen množství rozmanitých mas připravovaných tradičním způsobem, ale také lahodné ovocné dorty a zákusky domácí výroby, nebo chutné polévky i studenou kuchyni.

Tip na článek:  Vytvarujte postavu do plavek, s krabičkovou dietou to jde

El Asador – místo pro svatby a oslavy doslova jako stvořené

V El Asador jsou ovšem připraveni i na vaše speciální přání a požadavky. Třeba taková argentinská oslava narozenin Praha může být nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Hledáte-li ideální místo pro svatbu, i v tomto případě vám El Asador vyjde vstříc. Netradiční svatební hostina Praha, během níž svatebčané i jejich hosté ochutnají luxusní argentinskou kuchyni, zaručeně přispěje k všeobecnému veselí a legendární akci, na níž budou vzpomínat všichni zúčastnění. Hledáte-li místo s osobitou atmosférou, perfektním servisem a luxusními argentinskými specialitami, je sázka na El Asador sázkou na jistotu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.