Karnevalové paruky jsou nepochybně důležitým doplňkem pro nejednu párty či karnevalovou a maškarní sešlost. Pokud ale chcete k dobře padnoucímu kostýmu sehnat také dobře padnoucí paruku, musíte se zajímat i o materiál, ze kterého jsou dané paruky na karneval vyrobeny.

Ve většině případů jsou samozřejmě vyráběny z umělých vlasů a od sebe se tak liší pouze kvalitou, hustotou paruky či materiálem. Rozdíl naleznete zejména u paruk vyrobených z umělých vláken, které se liší nejen kvalitou ale i svou cenou, která je nižší než u těch, které lze posléze česat či jakýmkoliv jiným způsobem upravovat.

Zárukou je ovšem vždy nehořlavý materiál a také hygienická norma. Záleží samozřejmě především na vás, za jakým účelem a na jak dlouhou chcete danou paruku využívat. Na základě toho si poté z nepřeberného množství paruk jistě vyberete tu svou.

Typy karnevalových paruk

Na trhu seženete opravdu pestrý výběr paruk. Seženete jak levné paruky na karneval, tak i takové, které naleznou své využití na nejedné párty či oslavě. Máte chuť vypadat jako Kleopatra? Či se na jeden večer toužíte stát Einsteinem?

Ať již jsou vaše plány na maškarní jakékoliv, je rozhodně z čeho vybírat. Paruky se totiž primárně řadí na ty pro dospělé a na ty, které jsou určeny primárně dětem. Další rozlišení je posléze takové, že si můžete vybírat z paruk historických, etnických, retro, charakterových, rockerských či těch mikulášských anebo andělských a sousty dalších.

Tip na článek:  Kongresový hotel Praha nabízí exkluzivní služby i ubytování pro náročné

Pokud tedy chcete oslnit jako čarodějnice, indiánka, modelka nebo vyznavačka stylu šedesátých let, můžete začít s výběrem.

Žádná párty nebude nudná!

Pokud sháníte třeba pro vaše známé a kamarády dokonalé paruky na párty, rozhodně si vyberete. Žádná párty již tak nikdy nebude nudná. Pokud zvolíte správný kostým a k němu také adekvátně zvolenou paruku, můžete si být jisti, že nikoho neurazíte.

Ve většině případů se lidé rozhodnou uspořádat nějakou tematickou párty či oslavu, když se jedná například o jejich děti či známé, kteří slaví nějakou významnou událost. Na takovéto akce se hodí třeba paruky pirátů z Karibiku, klaunů, šašků, princezen či jiných pohádkových bytostí.

Nikoho by jistě neurazila ani paruka March Simpsonové či Sněhurky, není tomu tak? Pokud hledáte paruky i pro vaše nejmenší, vítězí na plné čáře ty princeznovské či oblíbených Barbie či Monster High postav.

Všechny takovéto paruky jsou, jak již bylo řečeno naprosto zdravotně nezávadné a podle jejich ceny se s nimi dá patřičně nakládat. Síla paruk je především v tom, že dokážou nejen pobavit přihlížející, ale také udělat radost vám samotným, jelikož vám nabídnout alespoň na chvíli možnost, vrátit se zpět v čase a zapomenout na starosti všedních dní klidně pouze na jeden večer v roce.

Vyberte si tu pravou na stránkách velkoobchodu a maloobchodu s karnevalovými potřebami – r-kontakt.cz

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.