waves, sea, ocean

Letní dovolená u moře je odměnou pro všechny z nás. A mnozí si ji nejen plně zaslouží, ale také dopřejí. Avšak výběr správné dovolené není radno podceňovat. Není nic horšího než pokud vám odpočinek a relaxaci zkazí například špatný výběr hotelu nebo cestovní kanceláře se kterou cestujete. Dnes vám chceme inspirovat několika tipy, kam letos můžete na dovolenou vyrazit.

Bulharsko all inclusive

Bulharsko patří mezi tradiční destinace, kam míří lidé za levným a přesto velmi kvalitním odpočinkem. Nejoblíbenější formou je dovolená Bulharsko all inclusive, kterou upřednostňuje většina českým turistů. K dispozici máte neomezenou konzumaci jídla a pití během celého dne, animační programy a také možnost využití hotelového vybavení. Nemusíte se tak starat o to, co budete snídat, obědvat nebo večeřet.

Bulharsko je země, která ale nabízí daleko více. Krásné písečné pláže, která se pyšní vlajkou čistoty, historické skvosty, některé dokonce zapsané do světového dědictví UNESCO. Výborné jídlo a krásné moře už jsou jen třešničky na dortu.

Tip na článek:  Turistické zajímavosti v Chorvatsku
Kam na dovolenou k moři?
Kam na dovolenou k moři?

Řecko all inclusive

Stejně jako u Bulharska i v případě této destinace je nejoblíbenější formou dovolená Řecko all inklusive. Jídlo a pití během celého pobytu je zkrátka nesmazatelná výhoda, která vám dává možnost mít plně pod kontrolou rozpočet na dovolené. U polopenze či jiné formy stravování je třeba vždy počítat ještě s výrazným nárůstem ceny dovolené, což v případě all inclusive zájezdů odpadá.

Řecko je dokonce nejoblíbenější destinací pro letecké pobyty. Krásné pláže, nezapomenutelné západy slunce, fantastické jídlo a místa, kde se tvořily dějiny Evropy. K tomu všemu přijdete poměrně slušné ceny zájezdů a dostanete místo, kam se rádi vrátíte.

A kam se chystáte na dovolenou letos vy? Upřednostníte leteckou dopravu před autobusem nebo autem? Nebo patříte mezi milovníky českých luhů a hájů?

ocean, sea, waves

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *