Bude to výlet, při kterém si odpočinete a načerpáte spoustu nových sil. V blízkosti řeky Berounky plyne čas pomaleji než v rušném centru Prahy. Přitom bude srdce naší metropole vzdáleno jen pouhých pětadvacet kilometrů.

Chcete poznat hrad, na kterém se psala česká historie? Klidně můžete, k procházce vás totiž láká Karlštejn. Nabízí se i cyklovýlety nebo pěší turistika, blízko totiž bude třeba Hlásná Třebáň nebo pověstný lom Amerika. Český kras se vám rád představí, když mu dáte příležitost. K dispozici je i velmi komfortní ubytování s rozumnou cenovkou.

Penzion se už těší na své hosty

Na výběr je desítka různých pokojů, které potěší jednotlivce, ale i rodinné kolektivy. Připraven je dvoulůžkový, ale také čtyřlůžkový pokoj, na své si tedy přijdou skutečně všichni. Penzion Karlštejn na vás dýchne atmosférou První republiky a pověstným klidem. Dřívější Hotel U Nádraží má pořád své kouzlo, výhodou je také bezplatné parkování přímo vedle budovy. Nemusíte tedy dlouho hledat místo, na němž po dobu svého pobytu necháte své vozidlo.

Tip na článek:  Dovolená snů v hotelu pro dospělé
Volný víkend v blízkosti Karlštejna aneb romantika na dosah
Volný víkend v blízkosti Karlštejna aneb romantika na dosah

Líbit se tu bude mladým párům i těm, kteří přijedou s dvěma dětmi a budou se chtít aktivně bavit. Míst, kde je klid, je v okolí víc než dost. Ostatně, pokud jste zájemci o historii, jistě dobře víte, že v okolí Berounky je hradů hned několik!

Příroda je všude kolem vás

Stačí jen pár minut, pokud si chcete rezervovat ubytování v penzionu, můžete tak učinit jednoduše online formou. Připravena bude kontinentální snídaně, která vás posilní před odjezdem do přírody nebo na nějaký malý výlet. Nejlepší pak je, že se do těchto míst můžete vypravit nejen během letní sezony, ale i na podzim, kdy v přírodě vládne opravdová romantika. Karlštejn je samozřejmě na dosah ruky, ale atrakcí pro milovníky historie najdete v okolí mnohem víc!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *