Kongresový hotel Praha nabízí exkluzivní služby i ubytování pro náročné

Očekáváte významnou zahraniční návštěvu? Konečně se setkáte s obchodním partnerem, kterého si nesmírně vážíte? Potřebujete uspořádat přednášku či firemní setkání? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak jsou právě vám určeny následující řádky! TOP HOTEL Praha****, art hotel & kongresové centrum Praha splní i vaše nejnáročnější přání a očekávání. Co všechno tento skvost uprostřed Prahy nabízí?

Místa pro vaše kongresy

Kongresové centrum Praha v TOP HOTELU zahrnuje pět obrovských sálů i 16 menších salonků, ve kterých můžete pořádat konference, kongresy, sjezdy, semináře, VIP setkání, školení, workshopy či významné společenské akce. Svou rozlohou je TOP HOTEL Praha největším kongresovým hotelem v Evropě se službami na vysoké úrovni. Není proto divu, že v letech 2013, 2014 a 2015 získal ocenění Kongresový hotel roku v prestižní soutěži Czech Hotel Awards. Kongresový sál Praha, včetně salonků, dokáže pojmout až 5000 návštěvníků. Do největšího ze sálů se pak vejdou rovné dvě tisícovky osob. Nejen vysoce reprezentativní prostory, ale také doprovodné konferenční služby na profesionální úrovni jsou součástí tohoto kongresového centra – největšího v celé Evropě.

Tip na článek:  Představujeme SUP – paddleboarding

Japonská zahrada i luxusní restaurace

Konferenční prostory Praha jsou ovšem jednou nikoli jedinou službou, kterou v TOP HOTELU naleznete. Součástí hotelu je také více než 800 pokojů a apartmánů, wellness i japonská zahrada a rovnou několik tematických restaurací. A u restaurací ještě chvíli zůstaneme. Kongresový hotel Praha jich nabízí pět a to nejen pro hotelové hosty, ale i širokou veřejnost. V restauracích si můžete pochutnat na tradiční české i mezinárodní kuchyni. Žízeň poté zaženete v jednom ze tří tematických barů. V restauracích je opět možno uspořádat soukromou akci. Pokud se rozhodnete oslavit konec roku, výročí založení firmy či jinou významnou událost externě, můžete si objednat vyhlášený hotelový catering.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *