Organizujete-li sraz či mejdan s více než čtyřiceti hosty, pak přichází na řadu otázka zasedacího pořádku. Jak si poradit s jednotlivými skupinami osob, které se navzájem příliš neznají? K rozproudění všeobecné zábavy naštěstí stačí malý trik.

Zapomeňte na dlouhé stolové „nudle“ a místo toho vsaďte raději na sezení u sebe, na nichž mají jednotliví hosté velký prostor k seznámení. A jak toho docílit? Pomůže vám tzv. pivní set v provedení vždy jednoho stolku a dvou laviček. Jejich počet vynásobte konečným seznamem hostů (a nezapomeňte na pár volných míst pro strýčka Příhodu) a máte hotovo.

Vyberte si podle velikosti i typu akce

Základem jsou sety, jež umožní pohodlné usazení až osmi osobám, ale k mání jsou i skromnější či naopak větší kousky. Pro výběr těch opravdu ideálních se zamyslete nad tím, jak velké skupinky se na vaši akci nejčastěji dostaví – jinak je třeba usadit dvojice a jinak rodiny se dvěma nebo více dětmi.

A pak už si stačí jen zajistit pronájem pivních setů od skutečně spolehlivého partnera. Je totiž absolutní nesmysl kupovat něco, co upotřebíte nanejvýš několikrát za život, raději si potřebné vybavení jednoduše půjčte. Cena za vypůjčení není nijak nedostupná a samozřejmě cena za jeden den klesá s délkou zapůjčení. Čím déle tedy budete pivní set potřebovat, tím výhodnější to pro vás bude.

Tip na článek:  Lahodné červené víno v kuchyni a 3 netradiční recepty pro vás

A kam je všechny usadíme? Události pořádané venku si žádají dobrou organizaci

Samozřejmě nechcete, aby vaši pečlivou organizaci narušilo prudké slunce, déšť a další nepříjemnosti. A co tedy s tím? Pomůže vám půjčovna párty stanů v Praze Azrent.cz, zajišťující zázemí pro akce komerčního i nekomerčního typu. Nedělá rozdíl mezi malými a velkými zákazníky, protože při dobré zábavě na počtu zkrátka nezáleží.

A určitě vás potěší i množstevní slevy – čím více propriet si zapůjčíte, tím levnější to v konečném součtu budete mít. Proč se tedy spokojit jen se stanem, když můžete celé akci dát docela jiný šmrnc díky stylovému příslušenství? K mání je vše od popelníků až po efektní osvětlení. Vyzkoušejte to!

Tip na opravdu nezapomenutelnou velkou párty
Tip na opravdu nezapomenutelnou velkou párty
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *