Máte vlastní zahradu? Baví vás o ni pečovat a chtěli byste, aby vypadala co nejlépe? Pěstujete okrasné keře či keře na vaší zahradě slouží spíše jako clona oddělující vaše soukromí od veřejnosti? Zarůstá vaše zahrada vysokou trávou, vy však toužíte po upraveném trávníku? V takovém případě je vaším nejlepším pomocníkem kvalitní křovinořez.

Společnost Honda nabízí širokou škálu zahradních pomocníků, mezi něž patří například vyžínač či křovinořez. Ten poslouží všem zahradníkům a zahrádkářům, kteří upřednostňují komfort. Jedná se totiž o čtyřtaktní křovinořez se stálým výkonem a krouticím momentem, který se hodí i pro práci ve ztížených podmínkách.

Čím se křovinořez Honda liší?

Benzínový křovinořez Honda se od konkurenčních křovinořezů odlišuje ve dvou zásadních bodech. Prvním z nich je motorová část křovinořezu, neboť Honda využívá čtyřtaktní motory napájeny pouze benzínem (Natural 95) bez příměsi oleje. Tyto motory navíc umožňují natáčení a přetáčení stroje bez toho, aby benzín natekl do částí, ve kterých nemá co dělat. Zamezí se tak zbytečnému snižování výkonnosti či úplnému zastavení motoru.

Tip na článek:  Chcete se v létě koupat? Na nákup bazénu máte nejvyšší čas!

Druhým bodem je jeho ergonomická část, díky které dochází k rovnoměrnému zatížení těla obsluhy, což je zajištěno například ergonomickým postrojem s polstrováním.

Výhody křovinořezu Honda

První výhodou křovinořezu Honda je jeho startování. To je tak snadné, že by jej zvládlo i malé dítě. Další výhodou je již zmíněné rovnoměrné zatížení těla obsluhy. Při používání křovinořezu Honda tak omezíte možné bolesti zad či jejich následné zkřivení. K výhodám křovinořezu Honda patří také malé vibrace a nižší hlučnost.

V nabídce společnosti Honda najdete i křovinořezy s dělenou hřídelí, které se nazývají Versatool. Specifickým modelem je pak křovinořez, jehož motor je nesen na zádech obsluhy.

Similar Posts

6 komentářů

  1. Co znamená křovinořez s dělitelnou hřídelí, co si pod tím představit ? díky

  2. Mám to doma, je to vlastně to,že máš tělo křovinořezu a měníš hlavice (tyče) dle toho , co chceš sekat atd.

  3. Aha, takže multifunkční věcička a jak jste spokojenej s křovinořezem?

  4. Já jsem spokojenej maximálně, je to už profesionální stroj, což mi vyhovuje, vy uvažujete nad koupí?

  5. Chci něco, ale myslím, že by mi stačili dvě kombinace, tak se v tom teď ztrácím

  6. Všechny ty křovinořezy mají 4 taktní motor, takže to má výkon, tobě bude stačit podle mě základní křovinořez a i tam si můžeš vybrat další příslušenství. Myslím, že hlavní výhoda je pak že křovinořez Honda je vybaven žací strunovou hlavou Tap & Go. Stačí ťuknou žací hlavou o zem a automaticky se odvine část nové struny. Nemusíš nic vypínat, odepínat a ručně odvinout novou část struny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *