ubytování Dobruška

Zajímáte se o ubytování v Dobrušce a okolí? Hledáte levné ubytování, ale rádi byste dostali i dostatečně pěkný pokoj? Kvalitní ubytování Dobruška je vám k dispozici, stačí si rezervovat pokoj na požadovanou dobu.

Pokoje s vlastní koupelnou potěší každého hosta

Nově zrekonstruované a vybavené pokoje najdete v Dobrušce a určitě stojí za to vyzkoušet tento druh ubytování. Rezervaci si mohou učinit jednotlivci i celé skupiny osob. Bez problémů zde zrealizujete i levné ubytování pro zaměstnance, protože je garantována nejnižší cena v širokém okolí. Pokoje mají kromě koupelny také lednici, balkón a nechybí ani internetové připojení. V koupelně naleznete umyvadlo, toaletu a sprchu. Denně se mění ručníky a toaletní papír, takže se zde budete cítit maximálně pohodlně.

Jak se dostanete do ubytovny Dobruška?

Do ubytovny se lze bez problémů dostat autobusem nebo automobilem. Opočno je vzdáleno cca 3 minuty jízdy autem. Levné ubytování Dobruška umožňuje tedy výbornou dopravní dostupnost a svůj automobil si můžete zaparkovat zadarmo v areálu. Čím více nocí zůstanete ubytováni, tím získáte nižší cenu za jednu noc. Například zůstanete déle než deset dní a cena lůžka za noc bude 165 Kč, za dobu jednoho až pěti dní je cena 270 Kč na noc. Ještě lepších cen dosáhnete v rámci mimořádných slevových akcí. Výhodné je, že na slevy mohou dosáhnout nejen skupinky osob, ale také jednotlivci.

Tip na článek:  Vybírejte nové dveře s rozmyslem

Zábava a pohoda nemohou chybět

Cítit se můžete ještě lépe, protože ubytování Dobruška nabízí i drobné občerstvení nebo teplá jídla. V případě, že vás místní nabídka jídel nezaujme, není problém využívat kompletně vybavenou kuchyni s jídelnou. Nechybí ani společenská místnost, kde se můžete oddávat třeba pozorování satelitní televize s nabídkou stovek zahraničních a českých programů. Ještě váháte? Vyzkoušejte osobně a uvidíte, že penzion Dobruška vám nabídne levně skvělé služby.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *