Luxusní krmivo Brit Premium dodá vašim čtyřnohým miláčkům vše důležité

Pes je nejlepší přítel člověka. Jeho věrné přátelství, stejně jako bezbřehá oddanost, z něj dělá právoplatného člena rodiny. Pokud máte doma čtyřnohého mazlíčka i vy a s výše uvedenými názory se plně ztotožňujete, jistě mu chcete dopřát pouze to nejlepší. Dostatek prostoru, pohybu a lásky je alfa i omegou zdravého vývoje i šťastného života. Existuje ovšem ještě jedna položka, která může život vašeho pejska ovlivnit více, než si dokážete na první pohled připustit.

Kvalitní krmivo jako každodenní součást jídelníčku

Aby pejsek prožil plnohodnotný a kvalitní život, je potřeba věnovat pozornost krmivu, které pro něj vybíráme. Na nekvalitní a nápadně levné „marketovky“ se v tomto případě nevyplácí sázet. Ty jsou totiž zpravidla plné solí a chemických dochucovadel. Takové krmivo pejskovi nechutná ani mu nijak významně nepomáhá. Nejlepší volbou jsou proto prémiová krmiva obsahující všechny důležité vitamíny, minerály, stopové prvky a další látky, jež jsou pro kvalitní vývoj a plnohodnotný život pejska nezbytné. Jedním z těchto krmiv je i krmivo Brit Premium určené všem věkovým skupinám, velikostem i plemenům psů.

Tip na článek:  Proč mít v akváriu šneky?

Co Brit Premium obsahuje?

Složení tohoto prémiového krmiva je velmi pestré a bohaté. Drtivou část tvoří vysoce kvalitní maso a vyvážený obsah aminokyselin, jenž výrazně napomáhá správné funkci srdce a bezproblémovému trávení. Součástí krmiva Brit Premium je také glukosamin a chondroitin, přispívající ke kloubní výživě psa. Lesklou srst a zdravou pokožku mají psi díky lososovému oleji bohatému na omega 3 mastné kyseliny, jenž je v krmivu taktéž v dostatečné míře zastoupen. Krmivo z řady Brit Premium je určeno i pejskům s citlivými žaludky nebo těm, kteří se potýkají s nejrůznějšími druhy alergií. Prémiové krmivo zajistí vašim psům nejen fyzickou a duševní kondici, ale také dlouhý a kvalitní život.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..