Pěnové puzzle

Bojíte se do pokojíčku vašeho malého neposedy umístit koberce, o které je možné se spálit, avšak chladné podlahy také nejsou tím, co byste hledali? Pokud marně sháníte nějaký zajímavý kompromis, tak vás rozhodně zaujmou právě pěnové puzzle. Jedná se o měkké podložky, které jsou zdravotně nezávadné a po kterých se bude moci vaše dítko batolit třeba celý den. Nemusíte se bát popálenin ani chladu, který by mohl způsobit nachlazení. Pěnové puzzle pro děti jsou vytvořené tak, aby splňovali i ty nejpřísnější požadavky pro bezpečné a pohodlné používání. Tyto hravé a veselé prvky na podlahu mají spoustu výhod, které ocení každá správný rodič:

  • Velmi snadná údržba
  • Efektivní tepelná izolace
  • Materiál, který u dětí nevyvolává žádné alergické reakce
  • Krásná dekorace do veselých dětských pokojíčků
  • Cenová nenáročnost

Kromě těchto výhod rozhodně stojí za zmínku i ten fakt, že vaše děti budou rozvíjet svou zručnost a jemnou motoriku. Pěnové puzzle na zem se totiž dají jednotlivě přeskládat a různě kombinovat. Vaše děti tedy budou mít možnost rozvíjet své dovednosti i tímto způsobem

Tip na článek:  Tři bratři - tip na společné posezení u televize

Bezpečnost na prvním místě

Samozřejmě, že každého rodiče bude nejvíce zajímat právě bezpečnost pěnových puzzle pro děti. Pokud se spolehnete na českého výrobce, tak se nemusíte ničeho obávat, produkty totiž nebudou obsahovat ftaláty a různá azobarviva, jako tomu je například u produktů z Číny. Materiál bude také zcela nezávadný, očekávat můžete vždy pěnový polyethylen, jehož výhodou je to, že je lehčený. Je zdravotně nezávadný a vaše děti s ním mohou přijít do styku i v prvních týdnech života. Rozhodně tedy při vybavování pokojíčku vašeho potomka nezapomeňte na tyto veselé, hravé a naprosto bezpečné pěnové puzzle, které udělají skvělou službu a které si vaše dítko stihne velmi rychle oblíbit.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *