Sofa Furniture Decoration Decor  - tianya1223 / Pixabay

Roztoči a jejich toxické exkrementy jsou problémem většiny domácností. Nezáleží na tom, jak často uklízíte. Tyto drobné mikroorganismy se dokáží dostat opravdu všude. Živí se částečkami vaší odumřelé kůže a dalším biologickým materiálem. A ze všeho nejvíce se jim líbí hluboko v útrobách vašich sedaček nebo koberců, kam za nimi běžnými metodami nemůžete.

Ano, lze vsadit například na hloubkové čištění párou. To má ovšem jednu velkou nevýhodu – textilie jsou po něm poměrně dlouho vlhké a nelze je používat. To vám ovšem při aplikaci moderních technologií a metod nehrozí. Už jste například slyšeli o metodě karbonizace?

Prodlužte životnost vašich koberců a sedaček díky šetrné metodě

Karbonizace je naším českým vynálezem a stojí za ní odborníci z Carpetbrothers.cz. Takže pokud poptáváte Liberec čištění koberců, jste na správném místě. A v čem tato metoda spočívá? Především proniká hluboko do látky, aniž by ji jakkoliv poškozovala. Obejde se bez použití rozpouštědel a obdobné chemie. Vlákno tak zůstává nepoškozené a stále stejně odolné. Životnost koberců tak lze prodloužit třeba i o pět let.

Tip na článek:  Palivové dřevo s rozvozem až k vám domů

Co je však ještě lepší – spotřeba vody je díky této metodě snížena na minimum. Vystačí si jen s pouhou pětinou toho, co vyžadují obdobně účinné techniky. Vaše textilie budou tedy téměř ihned suché, takže je budete moci skoro okamžitě používat. Nemusíte tak přerušovat činnost své firmy ani chod domácnosti na více než opravdu nezbytnou dobu. A to se rozhodně hodí.

Ochrana až na půl roku

Ale nejde tu jen o odstranění vysokého procenta špíny, roztočů a alergenů (garantovaná účinnost je až 98 %). Po dalších 70 dní bude jejich pronikání do vašich textilií výrazně omezeno. A tuto ochranu lze prostřednictvím speciálního přípravku prodloužit až na šest měsíců.

Stačí se poptat na Liberec čištění sedaček a koberců na stránkách Carpetbrothers.cz a uvidíte sami. Cenu si spočítáte předem na přehledném konfigurátoru.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *