Intestine Biology Science Bowels  - JimCoote / Pixabay

Na očistu organismu ještě není pozdě. S těmihle bylinkami ji zvládnete i ve zrychleném režimu. Zima se nenávratně ztrácí v dáli, ale vy se stále ještě cítíte unavení a bez energie, i když se jarní sluníčko snaží o sto šest? Pak je možná na čase střihnout si pořádnou jarní detoxikaci. A nezáleží na tom, že většina „znalců“ ji má v tomto období už dávno za sebou.

Pokud vsadíte na ty vhodné bylinky, budete mít hotovo velmi rychle. Ovšem jen o bylinkách to není. Celému procesu budete muset přizpůsobit i některé své každodenní zvyklosti.

Když potřebujete šetrnou očistu, sáhněte po artyčoku

Artyčok zeleninový (Cynara cardunculus var. scolymus) patří k nejúčinnějším detoxikačním bylinkám. Je velmi šetrný, takže se hodí i pro lidi, kteří trpí nějakým onemocněním.

  • Napomáhá udržování normální funkce střevního traktu,
  • posiluje detoxikační funkce,
  • podporuje vylučování trávicích šťáv,
  • usnadňuje trávení,
  • snižuje hladinu krevních tuků a pomáhá s její stabilizací,
  • podporuje snižování tělesné váhy.
Tip na článek:  DAFE-PLAST vytvoří zimní zahradu vašich snů

Náš tip: Společně s ostropestřcem ho najdete v českém přípravku Ostropestřec mariánský plus artyčok od Naturvity.

Síla ze semen ostropestřce

Potřebujete pomoc nejenom s detoxikací, ale také se zdravím svých jater? Pak je tu ostropestřec mariánský (Silybum marianum). Tahle mariánská bylinka to s jejich povzbuzením opravdu umí, navíc je k dostání v každé lépe zásobené lékárně či bylinkářském obchůdku, a to za příznivou cenu. Semena je doporučeno rozkousat a spolknout, ovšem připravit lze i čaj. Nejúčinnější jsou však koncentrované extrakty.

Dopřejte si je v přípravku Ostropestřec plus Artyčok Naturvita, jenž za výhodnou cenu nakoupíte na stránkách Gigalékárna.cz. A chcete-li svou detoxikaci maximálně urychlit, upravte i některé své denní návyky. Vzdejte se kupříkladu tučných jídel, kouření, alkoholu apod. Uvidíte, nebudete s tím mít žádný problém.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *