Euro Pay Money  - KitzD66 / Pixabay

Rychlé řešení pro různé situace. Nezaplacené složenky, nákup na víkend, peníze budou na účtu hned!

Potřebujete okamžitou finanční pomoc? Potom není důvod váhat, protože nebankovní půjčky jsou tu doslova nonstop. Žádné dlouhé čekání a jednoduchý kontaktní formulář, který vyplníte za pár minut strávených u internetového prohlížeče. Dostupnost je velmi vysoká, podmínky pro schválení půjčky jsou vlastně jen plnoletost, trvalé bydliště v České republice a doklad o příjmech, bez ohledu na to, jestli jste OSVČ, zaměstnanec nebo pobíráte penzi. Jinými slovy, právě takto se nabízí jednoduché řešení pro mnoho různých životních situací.

Potvrdit pravidelný příjem, nic více není třeba

Jak vyžaduje i současná česká legislativa, musíte ukázat, že na půjčku máte, respektive poskytovatel si musí klienty předem prověřit – ideálně při předložení potvrzení o příjmech, které je jasným důkazem, že finanční rozpočet domácnosti krátkodobý úvěr určitě zvládne. Nezáleží na tom, kde pracujete nebo zda jste třeba drobný živnostník, protože mikropůjčka je tu úplně pro všechny, kteří tento pravidelný příjem potvrdí. Bez šance samozřejmě nejsou ani penzisté, protože i výměra starobního důchodu se pochopitelně počítá jako stvrzenka o pravidelném příjmu. Co ještě bude nutné přidat k žádosti?

  • Jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště. Zkrátka a dobře – představit se, alespoň na úvod.
  • Doklad o příjmu. OSVČ předloží daňové přiznání, zaměstnanci výpis z účtu za uběhlé čtvrtletí.
  • Osmnáct let věku je zde minimem, potvrzení o plnoletosti je tedy jasnou samozřejmostí.

Jednoduchá registrace, vyplnění žádosti za pár minut

Není třeba čekat ve frontách, zvláště pokud je dostupné řešení online, že? Schválení půjčky proběhne po internetu, bez ověřovacích telefonátů, domlouvání schůzek, čekání na makléře, razítek a dalších věcí, které se už zdají v digitální éře spíše trochu zbytečné. Formulář pro zájemce o půjčku je velmi krátký a nezabere víc než několik minut. Krátká smlouva je zárukou úspěchu, klienti budou hned vědět, co je čeká – bez toho, aby si museli některé pasáže číst dvakrát a nechat si je odborně vysvětlovat. Jaký by to vlastně mělo smysl?

Půjčit si můžete klidně i tři tisíce korun

Konkrétní výše úvěru je v zásadě na vás, půjčka 3000Kč je jednou z obvyklých variant, která postačí například na základní výdaje domácnosti do termínu další výplaty. Jak jsou ale stanovené konkrétní mantinely? A je možné v případě potřeby ještě oddálit splatnost, byť je samozřejmě jasné, že taková služba samozřejmě není a nemůže být zcela bezplatná?

  • Nejméně tisícovka a nejvýše pak dvacet tisíc korun. Přesně takový je rozsah vašich možností.
  • Pětice variant splatnosti, podle toho, která vám nejvíce vyhovuje. Od jednoho do pěti týdnů!
  • Splatnost je možné až o dalších pět týdnů posunout. Pochopitelně ale za mírný poplatek…

O schválení se dozvíte co nejdříve přes SMS

A jak dlouho budete čekat? Během čtvrt hodiny přijde krátká textová zpráva o tom, jestli půjčku dostanete nebo ne. Samozřejmě jde v drtivé většině případů spíše o formalitu, takže se nebojte odmítnutí, je totiž velmi nepravděpodobné. Nároky na klienty jsou minimální, dostojí jim tedy prakticky každý. Když jde ale o půjčku, měli byste si také rozmyslet všechny podrobnosti a potom už pouze jednat. Pokud spíše váháte a rozmýšlíte, dlouho se zdráháte kliknout na kontaktní formulář a uvažujete i nad řadou jiných variant, možná bude lepší půjčku ještě odložit a probrat své finální rozhodnutí i s dalšími členy rodiny nebo také přáteli, jimž důvěřujete. Dluhy se musí platit, v opačném případě jste o krok blíže k insolvenci – je proto lepší obezřetné jednání, pokud jde o peníze.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.