Pool Sauna Bath Vacation  - nkaminetskyy / Pixabay

Nedáte dopustit na návštěvu profesionální sauny? Ovšem jen neradi se smiřujete se stále narůstajícím počtem lidí, kteří si tuto kratochvíli dopřávají také? A ještě hůře snášíte aktuální zdražení většiny provozovatelů?

Jděte na to jinak. Vždyť dnes lze na našem trhu najít i finské sauny pro domácí použití s prověřenou kvalitou. Jde o ten nejdůležitější prvek, který má vliv jak na celkové zpracování takové sauny, tak i na výhody, jež vám taková Finská sauna může dopřát –  třeba ze zdravotního nebo relaxačního hlediska.

Náš tip: Věděli jste, že saunování pomáhá zvyšovat imunitu a tím i naši odolnost např. vůči zákeřným virům?

Vejdou se opravdu kamkoliv

Ve Finsku, kde celá tradice vznikla, stojí doslova na každém rohu venkovní sauna, doplněná obvykle o ochlazovací sud nebo přímo jezírko. Ale vy takový extrém určitě potřebovat nebudete. Interiérové sauny mohou být stejně účinné, a přitom se vměstnají dokonce i do paneláku.

Nemusí totiž nutně zasahovat do stávající konstrukce. Stačí se podívat třeba na  D-Systém, který svým příznivcům nabízejí sauny DYNTAR. Jeho prostřednictvím získáváte panelovou konstrukci se samostojným i samonosným efektem, pro níž není překážkou žádný svěřený prostor. Nejenom, že účinně brání unikům tepla, ale může se chlubit rovněž zabudovaným cirkulačním systémem. Ten má hned dvojí využití:

  • vyhřívá interiér sauny,
  • stará se o delší životnost topných spirál (jež patří k nejdražším částem jakékoliv sauny).
Tip na článek:  Barevné čočky jsou velkým trendem nejen mezi mladší generací. Jednoduše s nimi můžete pozměnit nebo podtrhnout svůj vzhled

Chtějte českou kvalitu se zahraničními zkušenostmi

Už 28 let – přesně tak dlouho působí společnost DYNTAR na našem trhu. Inspiruje se u mistrů, a právě proto vám dokáže nabídnou například velmi oblíbená ergonomická lehátka (starající se mimo jiné o prohřátí a aktivaci svalů ve středu těla) či rychlé dodání. Svou novou saunu tak můžete mít od podpisu smlouvy už za dva měsíce.

A to i v případě, že si necháte sestavit saunu na míru. Samotná realizace je opravdu rychlá. Ráno přivítáte dělníky a večer si už v klidu užíváte zasloužený saunový relax. Ano, tak jednoduché to je. Přesvědčte se sami na stránkách Dyntar.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *