Montované haly

Vlastníte firmu a potřebujete halu na skladování vašeho zboží či halu, ve které budete vyrábět svoje produkty? Chtěli byste ve vašem městě postavit krytou sportovní halu, kde se bude moci hrát tenis, florbal či jiné halové sporty? Jste zemědělcem, který potřebuje ustájit svoje zvířata či uskladnit krmivo a zemědělské náčiní? Potřebujete halu postavit co nejrychleji a hledáte atraktivní cenu? Vyzkoušejte montované haly na klíč, které realizuje POLAK CZ.

Historie společnosti POLAK CZ

Společnost POLAK CZ s.r.o. byla založena roku 1991, divize pro výrobu montovaných hal vznikla v roce 1999. Od té doby se společnost neustále rozvíjí a pracuje na vývoji nových výrobních postupů a technologií.

Výhody montované haly

Montovaná hala na klíč poskytuje mnohé výhody. V první řadě disponují velmi výhodnou cenou, neboť jsou o mnoho levnější než tradiční budovy. Navíc ušetříte nejen na ceně, ale také na nákladech na údržbu, protože se o halu nemusíte téměř starat.

Halu můžete do budoucna kdykoliv rozšířit nebo propojit se stávajícími budovami. Montáž je snadná, a tak i velmi rychlá, stejně tak jako demontáž. Hala je velmi rychle postavena i připravena na přesun. Montované stavby na klíč jsou postaveny přesně podle vašich přání a požadavků a ke každé hale si navíc můžete vybrat ze široké škály doplňků. Je jen na vás, zdali si vyberete zateplovací systém, umělé osvětlení či odvětrávání. Mezi další výhody patří dlouhá životnost, stavba haly bez stavebního povolení, bez potřeby základů a široké spektrum využití.

Tip na článek:  Televize jako zdroj zábavy i odpočinku

Využití montované haly

Montované haly, co se využití týče, nabízejí široké možnosti. Využít je mohou zemědělci, chovatelé zvířat, sportovci, podnikatelé a živnostníci či ekologové. Haly mohou posloužit jako jezdecké haly, kryté jízdárny, sklady zemědělských plodin či krmiva nebo pro ustájení zvířata. Stejně tak dobře poslouží i jako kryté sportovní haly nebo zastřešení sportovišť. Podnikatelům poslouží pro sklady, garáže či výrobní haly.

Bohaté zkušenosti a reference

Pokud vás montované haly společnosti POLAK CZ zaujaly, navštivte stránky www.haly-polak.cz. Najdete zde veškeré potřebné informace včetně fotografií a virtuálních prohlídek. Najdete zde také nezávazný poptávkový formulář, díky kterému můžete zdarma získat cenovou nabídku.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *