Najděte si originální inspiraci nebo nové zákazníky

Rekonstrukce stávajícího domu nebo bytu, případně výstavba nového rodinného hnízda – to vyžaduje nemalý finanční obnos, stejně jako fůru dobrých nápadů. Pokud vám jedno nebo druhé schází, vždy je to problém. V případě nedostatku inspirace je však možno tento neduh kompenzovat prostřednictvím portálů a stránek, na kterých naleznete nejen spoustu autentických fotografií, ale také praktické rady a tipy od známých bytových designérů a architektů. Jedním z těchto webů je i portál InHaus.cz, s nímž bude rekonstrukce kuchyně, koupelny nebo dětského pokoje naprostá hračka.

Nechte se inspirovat nevšedními nápady

Máte o své kuchyni předběžnou představu? Víte, jaké bude přibližné rozmístění nábytku a spotřebičů? Nejste si však tak úplně jistí barevnými nebo materiálovými kombinacemi? Potřebujete poradit, zda „vytáhnout“ skříňky až do stropu nebo zde nechat nějaký ten volný prostor? Jakým způsobem bude nejvhodnější řešit osvětlení místnosti? Je vhodné umístit do interiéru kuchyňské ostrůvky? A upotřebíte třeba barový pult, o kterém již nějakou tu dobu tajně sníte? Na všechny tyto a spoustu dalších otázek vám dá portál InHaus.cz odpověď. Web je plný fotografií přehledně tříděných do jednotlivých kategorií. Vybírat si můžete nejen konkrétní místnost, ale také osobitý styl, jež vyznáváte. Nová inspirace je tak záležitostí několika mála kliknutí.

Tip na článek:  Parní vysavače do každé domácnosti: Znáte jeho výhody a nedostatky?

Získejte inspiraci i nové zákazníky

Web ovšem neslouží pouze samotným čtenářům, jimž schází inspirace. O jeho obsah by se měly zajímat také kuchyňská studia nebo samotní výrobci kuchyní, kteří zde mohou prezentovat své výrobky či služby zcela bezplatně. Pokud tedy hledáte místo k propagaci svého sortimentu nebo se chcete poohlédnout, jak je na tom konkurence, portál InHaus.cz čeká na vaši návštěvu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *