Sklenáři ze Záchranné technické služby

Rozbil vám průvan okno či vám děti svou hrou vysklily dveře? Potřebujete vše uklidit a opravit co nejrychleji? Potřebujete pomoci s instalací bezpečnostních skel či izolačních dvojskel? Nebo jste měli problém s výbuchem plynu, který vám vysklil výlohy? Nevíte, na koho se obrátit? Sklenáři ze Záchranné technické služby se vám o vše rádi postarají.

Narazit v dnešní době na kvalitního sklenáře, opraváře a jiného řemeslníka je téměř zázrak. V okamžiku, kdy navíc potřebujete řemeslnou či technickou pomoc co nejdříve, dostáváte se do situace, kdy sáhnete po prvním na seznamu. Mnohdy si pak spíláme, protože jsme nevybrali dobře.

S tím už je však konec, jak již bylo řečeno na úvod, sklenáři Záchranné technické služby totiž poskytují nonstop havarijní servis. Zajistí vám opravu vysklených dveří a oken, instalaci nových skel a mnoho dalších služeb.

Kdy a kde vám sklenáři pomůžou?

Sklenáři ze Záchranné technické služby poskytují služby v Praze a jejího okolí. Jejich pomoc může využít kdokoliv z oblasti středních Čech, a to v podstatě kdykoliv, neboť sklenáři jsou vám k dispozici 24 hodin denně.

Tip na článek:  Vánoční úklid domácnosti vám neudělá vrásky na čele!

Kvalitní sklenář jako záruka kvality

Sklenáři poskytují veškeré sklenářské práce počínaje drobnými opravami domácnosti a konče rozsáhlými montážemi a servisem. Kvalitní sklenář, který je díky svým zkušenostem a několikaleté praxi zárukou kvality, vám pomůže s instalací bezpečnostních skel či izolačních dvojskel.

S čím vám sklenáři pomohou?

Sklenáři vám okamžitě zasklít okna, dveře i výlohy. Díky pojízdné dílně proběhne vše přímo u vás doma nebo ve vaší kanceláři. Nainstalují vám izolační dvojskla či bezpečnostní skla s fólií s atestem pro pojišťovny.

Sklenáři vám pomohou i při těch nejhorších problémech. Poskytnou vám okamžitou asistenci při výbuchu plynu. Veškeré opravy jsou řešeny i s asistencí zámečníků či truhlářů. Vždy záleží na tom, co si daná oprava žádá.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *