Pokud nepatříte mezi šťastlivce, jež si mohli dovolit postavit vlastní rodinný domek nebo jednoduše nejste zastánci bydlení v rodinných haciendách, s největší pravděpodobností budete obývat byt či menší garsoniéru. Drtivá většina panelových domů byla vystavěna zhruba před 30 lety. Jelikož je zub času neúprosný, na mnohých projektech se již řádně podepsal. Současní nájemníci původních a doposud nezrekonstruovaných panelových domů si často stěžují na špatně těsnící okna, venkovní hluk, ale i nižší teplotu v jednotlivých pokojích, která se promítá do nákladů v topné sezóně. Jelikož tyto projekty již často neodpovídají evropským standardům, řada vlastníků jednotek, stejně jako zástupců bytových družstev uvažuje o kompletní revitalizaci panelových domů, s čímž souvisí také zateplování fasád, jež může kvalitu života náležitě ovlivnit tím správným směrem.

Sázejte na jistotu a volte kvalitu

Společností, které se na revitalizace a rekonstrukce panelových domů v našich podmínkách specializují, je poměrně velká spousta. Málo je však firem, které svou práci odvádějí skutečně poctivě a kvalitně. Až 50 % nájemníků nebo vlastníků bytů není s provedenými opravami spokojeno. Uplatňování reklamace je poté mnohdy během na dlouhou trať s nejasným cílem. Proto, pokud o revitalizaci panelového domu uvažujete, sázejte pouze na známé a ověřené firmy. Jednou z nich je například také firma Jumar s.r.o., jež se ve stavebnictví pohybuje již od roku 1999. Proto patří v současnosti k nejznámějším a nejzkušenějším firmám zabývající se revitalizací a rekonstrukcí.

Tip na článek:  Trendy koberce patří i do moderní domácnosti

Proč oslovit právě společnost Jumar?

Jelikož firma ve svých řadách zaměstnává zodpovědné a zkušené pracovníky, zajistí pro vás komplexní servis vycházející z inženýrské přípravy konkrétního projektu, až po samotnou realizaci stavby. Kromě služeb v oblasti revitalizace panelových domů a zateplování fasád ji můžete oslovit i v souvislosti s energetickými audity, projektovou dokumentací nebo studiemi proveditelnosti. Problémem není ani vypracování odborných posudků nebo provedení administrativních úkonů spojených s žádostmi o dotace.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *