Skloubit rodinu a práci je složité vždy, o to více, když je řeč o nejmenších dětech, které mají své jedinečné potřeby a na změny si hůře zvykají. Návrat do práce po rodičovské dovolené pak bývá velmi složitý a rodina žije v neustálém napětí, které se podepisuje na duševním zdraví dospělých a psychickém rozpoložení dětí. Nemusí tomu tak být vždy, řešení se skrývá v paní na hlídání, která může vnést do rodiny klid a umožnit jednotlivým členům maximální možnou flexibilitu v domácích podmínkách. Proč ještě je výhodné využít služeb agentury?

Bez ranních úprků a stresových situací

Minuty ubíhají a dítě se nechce převléknout z pyžámka, vyčůrat nebo nasnídat, a už vůbec se mu nechce oblékat a odejít do školky? Pláče a dožaduje se zůstat doma? To vše za dohledu rodičů, kteří pomalu ztrácejí nervy, protože čas ubíhá a během chvilky se dostanou do prodlení? Stresových každodenních situací není málo, protože děti nechápou čas nebo hodiny a jsou rády v domácím prostředí. Už z toho důvodu je jistější zajistit hlídání dětí, kdy slečna nebo paní přichází do domácnosti.

Tip na článek:  Výbavu pro školáka nepodceňte: Praktické rady a tipy, jak na to!

Výhoda domácího prostředí a flexibility

Domácí prostředí už samo o sobě má na děti uklidňující vliv. Není to dítě, které je nucené opouštět rozespalé postel a jít do školky nehledě na počasí nebo povětrnostní podmínky, často ještě za tmy. Dítě má výhodu také vlastní postele, ve které může spát nebo odpočívat po obědě. Klid poskytuje známé prostředí i hračky, které dítě dobře zná. A zatímco ve školce nebo   jakémkoli jiném školním zařízení se musí rodiče řídit pravidly a provozní dobou, chůva nabízí flexibilitu. Renomovaná agentura nadto umožňuje hlídání ratolestí o víkendech, ve svátcích, ve večerních hodinách i v době nemoci.

Uklizená domácnost po návratu z práce

Přijít domů a najít spokojené děti, k tomu uklizenou domácnost? Nejedná se o pokus o vtip nebo nejnovější sci-fi film, ale o reálnou nabídku. Agentura Slunečnice totiž zajistí hlídání dětí i paní, která zvládne uklidit domácnost v době vaší nepřítomnosti. Výhodou je možnost objednat si jednorázový či generální úklid nebo zajištění pravidelného servisu. Problémem není ani žehlení, vyprání záclon, mytí oken nebo jiné běžné domácí práce včetně vaření.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *