Plechová garáž je kovová konstrukce schopná odolávat vnějšímu fyzikálnímu a klimatickému namáhání. Je vhodná pro všechny, kteří chtějí chránit svůj majetek proti vlivům počasí a krádežím a nemají dostatek prostoru. Navíc je instalace a montáž plechové garáže velmi jednoduchá. Lze ji provést buď na speciálně připravený podklad, nebo na vyrovnaný terén. Plechové výrobky se pevností prakticky neliší od zděných konstrukcí.

Mezi hlavní výhody plechových garáží patří:

  • Odolnost proti požáru-kov vůbec nehoří a nezadržuje hoření, takže je v případě požáru zcela bezpečný.
  • Vysoká pevnost a bezpečnost-silné a kvalitní plechové konstrukce se obtížně rozbíjejí a mohou disponovat širokými možnostmi dalších ochranných prvků proti vniknutí a krádežím.
  • Relativně nízké náklady-cena garáže závisí pouze na způsobu výroby a kvalitě kovu. Ve většině případů jsou tyto hodnoty mnohem nižší než u klasických monolitických staveb z cihel nebo plynových bloků.
  • Stavba bez nutnosti povolení-I v případě, že potřebujete zrealizovat větší stavbu, není potřeba speciálního povolení. Plechové garáže nejsou považovány za monolitickou stavbu, proto se na ně nevztahuje žádná legislativa

Co si pohlídat u výběru plechové garáže?

Zaujala Vás možnost Plechové garáže? Potom je už si jen pročíst základní pravidla Jak si správně vybrat levnou a přitom kvalitní plechovou garáž?

Tip na článek:  Bydlení bez kompromisů

Aby plechová garáž vyhovovala přesně Vašim požadavkům je nutné zaměřit se na následující parametry:

  • Typ garáže –Jako první krok, při rozhodování si vyberte z nabídky typizovaných, nestandardních custom garáží na míru, nebo prémiových garáží. Konstrukce by měla být ve všech případech ideálně zbudována z celopozinkované nerezové varianty.
  • Materiál-Materiál pláště je pro životnost garáže stěžejní, proto dbejte na odpovídající kvalitu. Pohlídejte si, aby byl materiál pláště nejlépe z první, maximálně druhé kategorie plechů, které zajistí co nejdelší životnost.
  • Výběr firmy pro konstrukci-Tím, jak roste popularita plechových garáží, roste i počet konstrukčních firem. Vyberte si proto firmu, která má s konstrukcemi dostatek zkušeností a pozitivní recenze spokojených klientů. Pohlídat byste si měli cenu, která by měla být konečná, bez skrytých kalkulací.
  • Zabezpečení-Aby plechová garáž splnila svou funkci a ochránila Váš majetek také proti zlodějům, zvolte vhodné zabezpečení.

Pokud si chcete pořídit plechovou garáž podle Vašich představ a mít jistotu nejlepší kvality a ceny, vyzkoušejte garazeplechove.cz. Stabilní společnost s léty praxe, která nabízí kompletní servis a realizaci za bezkonkurenční ceny.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *