Říká se, že kdo šetří, má za tři. A přestože jde jen o takovou lidovou povídačku, něco pravdy na tom přece jen bude. V současnosti žijeme v době, kdy se každý z nás musí pořádně obracet, aby se dokázal uživit a jen málokdo myslí na zadní dvířka. Ačkoli se to týká všech věkových skupin, pozornost by měli zbystřit zejména mladí lidé. Současných mladých bychom mohli rozdělit na dvě velké skupiny. Jednu z nich tvoří ti, kteří žijí, jak se říká z ruky do úst, a na spořicí účty prostě nemají co odkládat. Na druhé straně jsou tu mladí lidé, kterým by i nějaké to euro z jejich měsíčního příjmu zbylo, ale zatím nenašli banku, která by jim nabídla ty správné podmínky.

Pokud se i vy řadíte do druhé skupiny, neváhejte a začněte spořit v ZUNO bance, moderní bance jednadvacátého století, která se vám nabídne spoření pro mladé, které hledáte. ZUNO banka nabízí svým klientům hned několik spořících účtů, ale pro mladé lidi je nejvhodnější spořicí účet SPOŘENÍ. Jde o účet, který nemá žádný minimální vklad ani zůstatek. Vklady i výběry z něj jsou zcela bez poplatku a úroky vám připíší na konci každého měsíce. Každý, kdo se rozhodne pro spořící účet SPOŘENÍ, si může spořit ve čtyřech měnách a k dispozici jsou mu i služby AUTOPILOTA. Autopilot je vynikajícím pomocníkem, který šetří nejen váš čas, ale i vaše peníze. Díky této službě již nemusíte v hlavě nosit informace o úrocích, zůstatcích či vkladech. Ocení to právě mladí lidé, protože ti mají starosti nad hlavu. Stačí, když si na svém spořicím účtu nastavíte částku, kterou tam chcete mít, a o zbytek se postará autopilot. Výhodou je také skutečnost, že své peníze máte neustále k dispozici a nejste limitováni žádnými termínovanými výběry.

Tip na článek:  Zelená elektřina zatíží vaši peněženku méně, než si myslíte

Pokud tedy přemýšlíte nad spořicím účtem, určitě vám banka ZUNO nabízí nejvýhodnější účty, ať jste jakákoliv věková kategorie.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *