Nebankovní půjčky jsou zde připraveny pro všechny, kdo neuspěli s žádostí u banky. Ať už potřebujete půjčit pouze pár stokorun nebo několik desítek tisíc, můžete si vybrat z nepřeberného množství půjčkových produktů, které jsou v současné době k dispozici. Víte, jaké druhy půjček si vlastně můžete v českém nebankovním sektoru sjednat? Odpověď je součástí následujících řádků.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Jako první si představíme půjčky, u kterých není potřeba dokládat příjem. Takové půjčky jsou ale obvykle spojeny s nutností spolužadatele nebo zástavy ve formě nemovitosti (například rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, pozemek, rekreační chata apod.). Žádat o ně mohou zpravidla klienti, kteří nemají záznam v registru dlužníků. Půjčky bez doložení příjmu mohou vyhovovat lidem, kteří mají nízkým příjem nebo jej nechtějí veřejně sdělovat (například podnikatelé a živnostníci). Toto privilegium je ovšem vykoupeno vyššími úroky, které jsou s těmito půjčkami neodmyslitelně spojeny.

Nebankovní půjčka bez dokládání účelu

Odešla vám pračka? Potřebujete vyčistit hlavu a odjet na pár dnů k moři? Chcete si dopřát pořádnou alpskou lyžovačku nebo jednoduše potřebujete peníze na rekonstrukci bytu či opravu vozidla? Zvolíte-li půjčky bez dokládání účelu (bezúčelové půjčky), nemusíte nikomu dokládat, na co jste vypůjčené prostředky použili.

Nebankovní půjčka před výplatou

Tento typ půjček je připraven zejména pro osoby, které jednoduše nevyšly s penězi do další výplaty a potýkají se s nenadálým výdajem, který je potřeba urychleně zaplatit. V takovém případě jim mohou pomoci nebankovní půjčky před výplatou, které jsou sice menšího rozsahu, ale nabízejí poměrně rychlé a spolehlivé řešení nenadálých finančních potíží. Menší nevýhodou je kratší splácení půjčky.

Tip na článek:  Schází vám peníze do výplaty? Požádejte o pomoc společnost Mutuo!

Nebankovní půjčka bez registru

Tyto půjčky jsou určeny lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků a banka či jiné společnosti jim proto žádost o půjčku z pochopitelných důvodů neschválí. V takovém případě se vyplatí sáhnou po půjčkách bez registru, u kterých je ale potřeba počítat s vyššími úroky, jež mají kompenzovat určité riziko, které společnost podstupuje.

Nebankovní půjčka bez zástavy

Zástavou bývá nejčastěji rodinný domek, rekreační chata či chalupa nebo pozemek či komerční prostory. Pokud ovšem nic z toho nemáte, nemůžete se za své závazky zaručit. V takovém případě je vhodné oslovit společnost, která nabízí nebankovní půjčky bez zástavy. Obvykle se tyto půjčky nebudou pohybovat u hranice deseti či statisíců, pokud ovšem potřebujete vyřešit menší finanční problém, není důvod, proč je nevyzkoušet.

Nebankovní půjčka bez ručitele

Nemáte nikoho ve svém okolí, kdo vy se za vaše závazky zaručil? Pak budete zřejmě hledat společnost, která se specializuje na nebankovní půjčky bez ručitele. Půjčky bez ručitele jsou dnes poměrně rozšířené, proto nemusíte dlouze pátrat a jistě objevíte takovou, která vám bude svými parametry perfektně vyhovovat.

Nebankovní půjčka online

Poslední skupinou nebankovních půjček, které si dnes představíme, jsou nebankovní půjčky online. Taková nebankovní půjčka online – jak již její samotný název napovídá – je realizovaná převážně v online prostředí – na internetu. Obvykle ji sjednáte prostřednictvím jednoduchého formuláře, kde nastavíte výši půjčky a dobu splácení. Jakmile odešlete žádost, obratem vás bude kontaktovat zástupce společnosti, který vás spraví o dalším postupu. Protože je nebankovních půjček opravdu nepřeberné množství, věříme, že si z široké nabídky půjčkových produktů vyberete ten nejlepší.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *