Nebankovní půjčky

Máte dluhy? Nejste sami. Statistiky jsou doslova hrozivé a drtivá většina lidí má alespoň nějaký závazek. Jenomže co když vám dluhy přerostly přes hlavu a vy je nezvládáte splácet? V tom případě máte dvě možnosti. Schovat hlavu do písku a myslet si, že se problémy samy vyřeší (nevyřeší…). Anebo se k tomu postavit čelem a okamžitě svou kritickou finanční situaci začít řešit. Rozhodnete-li se pro druhou variantu, nebudete na dluhy sami. Pomohou vám profesionálové, díky kterým dosáhnete oddlužení a zbavíte se až 70 % celkové dlužné částky.

Pro koho je oddlužení vhodné?

Česká legislativa již několik let umožňuje takzvaný osobní bankrot neboli oddlužení. Jde o proces, v rámci kterého se dlužník zbaví zdánlivě neřešitelných závazků. Musíte-li splácet vyšší částku, než vám dovolují příjmy, případně hrozí-li vám exekuce nebo zabavení majetku, neztrácejte čas a obraťte se na odborníky ze specializované poradny Pryčsdluhy.cz. Aby soudce návrh na oddlužení uznal, musíte splnit několik zákonem daných podmínek.

Tip na článek:  Moderní měřiče spotřeby nabídnou i mnoho vychytávek

Jaké podmínky musíte splnit?

V prvé řadě jde o to, abyste po dobu následujících pěti let byli schopni splatit alespoň 30 % všech závazků. Připravte se na to, že si po dané období budete muset vystačit s nezabavitelným minimem, ale na druhou stranu jde o jediný způsob, jak zakrátko dostat do normálního života bez dluhů. Během osobního bankrotu na vás věřitelé a exekutoři nebudou moct.

Osobní bankrot byl až donedávna určen pouze pro fyzické osoby, jejichž dluhy nepochází z podnikání. Od roku 2014 však za jistých okolností je možné i oddlužení OSVČ. Novela se zároveň týká i společné žádosti manželů, která předtím také nebyla možná.

Proč se do oddlužení pustit společně s odborníky?

Vraťme se k výše zmíněné poradně Pryčsdluhy.cz. Proč byste měli proces oddlužení podstoupit společně s profesionály? Důvod je prostý – pomohou vám zjistit, zda máte na osobní bankrot nárok a do 24 hodin vám vypracují insolvenční návrh. Nestane se vám, že soudce kvůli nějakému nedostatku návrh zamítne a vy budete opět na začátku.

Oddlužení Praha – Pryčsdluhy.cz nabízí úvodní nezávaznou schůzku zdarma a bližší informace získáte na bezplatné telefonní lince 800 611 111 nebo na www.prycsdluhy.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *