Zájem o investice do zlata a stříbra stále vzrůstá. V naší republice jsou k dispozici společnosti, které umožňují investovat nejen velice úspěšným podnikatelům, ale i jednotlivcům a menším podnikatelům. Sami se rozhodnete, kolik hodláte investovat a následně si vyberete mince, slitky nebo medaile.

Investujte do zlata s ověřenými společnostmi

Nákupy investičního zlata, stříbra, mincí nebo slitků nemusí být pro nikoho velkou neznámou, stačí se spojit s ověřenými společnostmi, které rádi poradí a vysvětlí vše potřebné. Společnost AuPortal s.r.o. se řadí k předním obchodníkům s investičními kovy v České a Slovenské republice. Stará se o dovoz investičního zlata a stříbra. Úspěšní podnikatelé a investoři potřebovali v tuzemsku někoho, kdo by spolehlivě dodával investiční zlato a stříbro, proto na sebe vznik společnosti nenechal dlouho čekat. V současnosti se však mohou o tyto druhy investic zajímat i jiné skupiny zájemců, ať už jde o malé nebo velké investory.

Investice do drahých kovů

Proč investovat do zlata a stříbra? Přírodní zdroje zlata i stříbra se pomalu chýlí ke svému konci. Brzy se vyčerpají a v budoucnu půjde o stále vzácnější kovy. V případě nákupu je tedy jasné, že investiční zlato a stříbro bude stále mít kupní sílu. Tímto způsobem budete mít vaše peníze dobře investované a ochráněné před inflací. Zlato se řadí k nejušlechtilejším kovům s celkem stabilní cenou na trhu. Dlouhodobě jeho cena stále roste a navíc je investiční zlato osvobozené od DPH. Zkuste si pořídit investiční zlaté slitky s menší hmotností určené  hlavně menším a středním investorům, aby je mohli v budoucnu odprodávat po částech.

Tip na článek:  Čechům spoření na penzi příliš nejde, co s tím?

Zlaté mince se razí sériově a nabízí se za konkurence schopné ceny. U mincí je výhodou následný odprodej i po jednom kusu takřka bez problémů. U většiny zájemců se však setkáte se zájmem jak o mince, tak o slitky.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..