coins, banknotes, money

Krátká smlouva, jednoduché podmínky a široké možnosti pro každého zájemce. Přesně tak vypadají moderní nebankovní úvěry, o které dnes mohou žádat také osoby samostatně výdělečně činné. Co je nutné dodržet a čím se musí zájemci prokázat? Stačí základní ověření identity, ve hře není dotazník plný otázek, které patří do kategorie opravdu důvěrných informací. Výhodou je rychlost celé dohody a také fakt, že se obejdete bez osobních schůzek s makléřem. Dnes se vše podstatné řeší v online formě, tedy bez návštěv poboček. Čas je totiž nenahraditelný a vzácný, není důvod, aby se s ním plýtvalo, že?

Až třicet tisíc pro každého

Řeč čísel je jasná a rozumí jí skutečně každý. Částku, kterou nyní potřebujete, si můžete vybrat zcela svobodně. Jednání mezi čtyřma očima není nutné, stejně tak nejsou zapotřebí ani dlouhé telefonické rozhovory. Jde jen o velmi krátký formulář, se kterým se podnikatelská půjčka může stát už brzy realitou. Konkrétní účel přitom o ničem nerozhoduje. Jednoduše využijete peníze k tomu, abyste podpořili svůj podnikatelský záměr. Důvody si proto nechte pro sebe. Kolik je možné si půjčit a na jak dlouhé období to může být?

  • 5 tisíc korun je nejnižší možná částka, o které můžete uvažovat. Peníze jsou na cokoliv.
  • 30 tisíc korun je maximum, více si už touto formou půjčit nelze. Účel není rozhodující!
  • Splatnost? Vyberte si ji podle sebe, záleží, jak vyhovuje vám. Rozmezí je 7 a 30 dní.
Tip na článek:  Pronto půjčka a její základní charakteristika

Produkt určený také pro nováčky

Jste zatím mezi OSVČ opravdovým nováčkem, máte živnostenské oprávnění teprve několik týdnů? Ne, to rozhodně nevadí, šance se otevírá také pro vás! Půjčka pro živnostníky je určena také pro ty, kdo jsou teprve na startovní čáře. Nabízí se také první půjčka zdarma, jejíž hodnota je maximálně 8 000 Kč, to vše se splatností až na 14 dní.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *