Šperky

Šperky se zdobíme již od pradávna s jediným cílem – poukázat na naši výjimečnost, dobrý vkus, ale také upoutat pozornost svého okolí. Ovšem výběr šperku, jenž podtrhne naši osobnost, není ani trochu jednoduchý. Na trhu operuje množství výrobců a firem nabízejících šperky rozmanitých druhů, velikostí, ale i materiálového zpracování. Hledáte-li však něco opravdu výjimečného, pak vám zaručeně učaruje zbrusu nová kolekce šperků Polomio.

Nová designová značka Polomio

Tato značka působí na našem trhu poměrně krátkou dobu. Za jejím vznikem však stojí šperkař a designér David Lomos, který se výrobě šperků věnuje již od svých třinácti let. Součástí jeho stylové kolekce jsou šperky ze zlata, stříbra, titanu, platiny i paladia. Ovšem skutečným důvodem, proč se tuto designovou značku rozhodl založit, byly specifické požadavky zákazníků – zejména pánů, jež vybírali zásnubní nebo snubní prsteny pro sebe a své partnerky – nastávající manželky. Přesto, že existuje drtivé množství nejrůznějších designů zásnubních a snubních prstenů, pánové a zejména pak jejich drahé polovičky mají ve svých představách poměrně jasno a jsou věrni klasice.

Tip na článek:  Jaký dárek věnovat babičce a dědečkovi?

Dokonalý design a důraz na detaily

Šperky, jež se mohou honosit značkou Polomio, jsou synonymem dokonalosti. Pro jejich vizuální stránku jsou důležité dokonalé křivky, stejně jako kvalitní materiály i maximální důraz na ty nejmenší detaily. Šperky této značky jsou vyráběny výlučně na území České republiky ve spolupráci s nejlepšími a nejzkušenějšími odborníky z oboru. Pro jejich výrobu jsou používány moderní technologie a postupy, mezi které patří například vakuové lití zlata pod ochrannou atmosférou, 3D modelace a tisk, nebo použití laserových technologií. Hledáte-li tedy originální šperk, jež rozzáří oči, ruce nebo dekolt každé ženy, pak je sázka na šperky značky Polomio sázkou na jistotu.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *