Vlastníte nemovitost s bytovými jednotkami či komerčními prostory? Potřebujete v ní zajistit pravidelný úklid či ostrahu? Rádi byste ve svém městě udržovali parky krásně zelené? Nevíte, na koho se obrátit? Pak vyzkoušejte společnost HONDL GLOBAL SERVICES.

Potřebujete-li zjistit cokoli z oblasti správy nemovitostí, obraťte se na společnost HONDL GLOBAL SERVICES. O kvalitě poskytovaných služeb společnosti svědčí pestrá škála klientů a také jejich dlouholetá praxe. Činnost byla zahájena roku 1999, a to na základě živnostenského oprávnění. Roku 2009 pak byla založena samotná společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a. s.

Kdo je HONDL GLOBAL SERVICES?

Společnost představuje dynamicky se rozvíjející úklidovou společnost působící na českém trhu (poskytuje úklid, ostrahu objektů či údržbu zeleně). Klade důraz na vysokou kvalitu, profesionalitu a také na individuální přístup k zákazníkům. O kvalitě poskytovaných služeb svědčí více jak 620 aktivních klientů, s kterým spolupracuje. Tato široká klientela, vyvážené portfolio zákazníků, bezpečnost práce a systém řízení jakosti jsou zárukou nejen kvality, ale také stability společnosti, jež může na českém trhu stále růst a díky tomu se i zlepšovat ve své činnosti.

Tip na článek:  Lingua Sandy: Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem…

S čím vám mohou pomoci?

Firma poskytuje komplexní služby spadající do oblasti správy nemovitostí, průmyslového úklidu a čištění. Jejich další činností je ostraha objektů, díky které bude vaše nemovitost v bezpečí před zloději i vandaly. Nemovitost by však neměla být udržovaná pouze zevnitř (úklid a údržba). Naše pozornost by se měla zaměřit i na vnějšek a tedy i okolí tvořené zelení. Nejen proto najdete v seznamu služeb poskytovaných společností i kolonku údržba zeleně (stromů, keřů, květin a trávy). A navíc společnost poskytuje svoje služby nejen v rámci nemovitostí, ale také v případě parků.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.