banknotes, euro, paper money

Jste na prahu nové kariéry a těšíte se na etapu, kterou si užijete jako jako OSVČ? Často je třeba určitý kapitál do začátku, nákup surovin neb software něco stojí. A kde získat prostředky, když banka původní žádost zamítla? Správně, obrátit se na nebankovní poskytovatele úvěrů, jejichž podmínky jsou velmi přívětivé i pro podnikající nováčky. Pokud máte čerstvé živnostenské oprávnění a banka se na vás dívá s nedůvěrou, nabízí se i další možnosti, kde získat finanční prostředky navíc. Jednoduše a bez dalších otázek, vždyť konkrétní důvody jsou jen na vás a nemusíte se s nimi nikomu svěřovat.

Půjde to i bez osobního jednání

Pokud je půjčka na podnikání něčím, co spěchá, obraťte se jednoduše na nebankovní sektor a počkejte na odpověď. Přijde už brzy a není nutné, abyste o něčem jednali osobně na kamenných pobočkách. Nemusíte tedy nikam spěchat, abyste stihli otevírací hodiny. Také platí, že si můžete svobodně vybrat částku, kterou potřebujete. Je totiž důležité, aby se nabídka přizpůsobila přesně na míru potřebám konkrétního žadatele. Při výběru nemusíte spěchat, nejedná se totiž s makléřem. Rozhodnutí si můžete rozmyslet v klidu a pohodlí vlastního obýváku! A kolik si vlastně můžete půjčit?

  • 5 000 Kč je nejnižší možný limit. Půjčka může sloužit na vše, nikdo se nebude na nic ptát.
  • 30 000 Kč je nejvyšší částka, o které lze jednat. Opět platí, že konkrétní důvody nerozhodují!
  • Sedm, ale také třicet kalendářních dní. To jsou dva mantinely, podle nichž se musíte řídit.
Tip na článek:  Jak složité bude získat hypotéku v roce 2020?

Nastavte si splatnost podle představ

Vybírejte si v rozmezí 7 a 30 dní, podle toho, jak daný splátkový kalendář vyhovuje vašemu rodinnému rozpočtu. Půjčka pro začínající podnikatele je produktem, který nabídne hned několik zajímavých variant. Která z nich vás zaujala nejvíce? Podmínkou je jen ověření totožnosti a bankovního konta, stejně jako platné IČ.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *