silver sports coupe on asphalt road

Koupili jste nové vozidlo a potřebujete prodat staré? Máte doma již nefunkční auto? Nebo potřebujete náhle peníze a rychlý prodej automobilu vám vytrhne trn z paty? Prodejte jej za hotové.

Kdo se zabývá likvidací aut?

Pokud potřebujete prodat auto, je spousta způsobů, jak to udělat. Pokud si ale třeba podáte inzerát, musíte počítat se spoustou papírování, musíte mít tedy správně smlouvy. Budete muset jednat se zájemci a potenciální kupci mohou být někdy až rýpaví. Abyste jim nabídli co nejlepší auto, měli byste jej dát do pucu, tedy umýt, dokoupit doplňky apod. Je jednodušší oslovit někoho, kdo se zabývá likvidací aut. Můžete jej oslovit online a on vám na základě vámi poskytnutých podkladů sdělí předběžnou hodnotu ještě před tím, než si pro něj přijede. Peníze vám pak vyplatí v hotovosti, a to ihned na místě, kde si auto převezme. Postará se i o potřebné dokumentace. Dokonce může vykoupit i nepojízdné bourané automobily a vraky, o nichž jste si mysleli, že je nezpeněžíte. Nebudou vás svazovat zbytečnými podmínkami, jaké mají mnohé bazary.

Tip na článek:  Levné letenky lákají turisty poznávat Evropu, na co si dát pozor?

Co udělat před likvidací vozidel?

Ještě, než proběhne setkání, stačí vyplnit online formulář, kam zadáte značku, model, počet najetých kilometrů atd. Specializovaná firma vám pak sdělí, za kolik by jej odkoupila. Můžete takto vyřídit nejen svá soukromá osobní vozidla, ale i firemní, může jich být několik kousků naráz, a lze takto zlikvidovat i užitková auta, čtyřkolky, motocykly atd. Konkrétní cenu pak znalec řeší na místě, kdy se podívá, jestli má auto originální díly, zhodnotí aktuální výkupní ceny železa, bude se orientovat dle aktuální poptávky na trhu. Tato forma likvidací vozidel šetří váš čas a nestresuje vás zbytečnostmi. Kdo tuto službu poskytuje? Například Zahotove.cz. Přijedou za vámi do 24 hodin a uvidíte, jaké máte možnosti. Společnost má mnohaletou historii, tisíce spokojených klientů, kteří si chválí rychlý a bezproblémový výkup.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *