volkswagen, vehicle, classic van

Dodávky patří mezi nejuniverzálnější vozy. Poslouží vám k přepravě osob i materiálu různého druhu. Elektronika, nábytek i stavební materiál. V dodávce převezete téměř vše. Bez problémů v ní přestěhujete menší byt. A v dodávce vybavené sedadly a okny (ve vanu) pak je možné převážet osoby.

Kdy zvolit koupi?

Při odpovědi na otázku, zda si dodávku koupit, či spíše pronajmout, je vhodné přihlédnout hned k několika faktorům. Prvním z nich je četnost jejího využívání. Plánujete-li svou novou dodávku využívat na každodenní bázi, zřejmě pro vás bude lepší její koupě. V tomto případě se nabízí buď koupě nového vozu, nebo vozu již použitého. Zatímco ceny nových vozů se v závislosti na modelu pohybují okolo několika set tisíc korun, v bazaru vás může vyjít na zlomek této ceny. Cenu již použitého užitkového vozu pak ovlivňuje rok výroby a počet najetých kilometrů.

Tip na článek:  Vaše auto potřebuje tu nejlepší péči od RENECAR

Vyplatí se vám pronájem?

V případě občasného využívání dodávky je výhodnější její pronájem. Ten s sebou přináší řadu výhod. V první řadě odpadá stres z nezbytné a mnohdy finančně poměrně nákladné péče o vůz v podobě pravidelných servisních a technických prohlídek. Všechny tyto povinnosti budou na bedrech pronajímatele. Vy zkrátka vůz jen používáte.

Kde si dodávku pronajmout?

Jednu z půjčoven dodávek v Ostravě provozuje společnost Autoremi (na internetu hledejte pod odkazem půjčovna dodávek Ostrava). Na stránkách autoremi.cz si můžete prohlédnout jednotlivé modely a zároveň si vybranou dodávku hned zarezervovat. V nabídce je celkem osm dodávek značek Renault a Iveco, od středních (dlouhých 3,7 metrů) až po o metr delších dodávek Maxi. Cena pronájmu se primárně odvíjí od počtu pronajímaných dní. Čím déle budete s dodávkou jezdit, tím levněji vás vyjde její pronájem. Pronajmete-li si ji na jeden až čtyři dny, zaplatíte 1400 Kč na den. 5 až 15 dní pronájmu vychází o 100 Kč levněji a cena měsíčního pronájmu se uzavírá dohodou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *