Dollars Money Savings Cash Account  - Engin_Akyurt / Pixabay

Plánujete rozjet vlastní podnikání, ale chybí vám zdroj financování? Potřebovali byste drobnou finanční injekci do začátků? A přemýšleli jste již nad půjčkou pro živnostníky? Taková půjčka se hodí nejen do začátků, ale také jako vyřešení problémové situace. Pojďme se proto podívat na možnosti podnikatelské půjčky, která vám pomůže realizovat svůj sen nebo vám zachrání váš drahocenný podnik.

Nabídka půjček pro živnostníky a podnikání

Na trhu najdete širokou nabídku podnikatelských půjček, které vám mohou pomoci. Základním dělením jsou  bankovní a nebankovní půjčky. My se dnes zaměříme na možnosti a výhodě půjček nebankovních, které jsou dostupnější a rychlejší a v mnohých případech tak poskytnou daleko efektivnější finanční pomoc.

Jako začínající či zkušený podnikatel lze využít půjčky pro OSVČ, půjčky pro začínající podnikatele, půjčky na podnikání či klasické nebankovní půjčky.

Představení půjčky

Půjčit si můžete od 5 000 Kč do 150 000 Kč bez zástavy nemovitosti a od 150 000 Kč se zástavou nemovitosti. Doba splatnosti se pohybuje od 12 do 18 měsíců a při řádném splácení a opakované půjčce lze doba splatnosti prodloužit na 24 měsíců. Nebankovní půjčka je určena osobám starším 21 let, které mohou doložit potvrzení o pravidelných příjmech.

Tip na článek:  Půjčka bez rizika je připravena pomoci, stačí vyplnit krátkou žádost
Euro Money Savings Cash Account  - Engin_Akyurt / Pixabay
Engin_Akyurt / Pixabay

Možnosti vyřízení

O půjčku lze zažádat třemi způsoby. V první řadě máte možnost využít stránek společnosti, na nichž vyplníte krátký online formulář představující žádost o půjčku. Na základě této online žádosti se vám následně ozve obchodník, který s vámi vyřídí veškeré náležitosti. Další možností, jak o půjčku zažádat z pohodlí svého domova, je prostřednictvím telefonu. Stačí pouze zavolat a vše domluvit po telefonu. V obou dvou případech vám peníze buď dorazí na váš bankovní účet, nebo vám je doveze kurýr. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, pak si o půjčku zažádejte přímo na pobočce v Praze.

Výhody půjčky pro živnostníky

Půjčka pro živnostníky poskytuje mnoho výhod a lze ji získat velmi rychle. Další výhodou je dostupnost půjčky, neboť společnost nenahlíží do registru dlužníků a do 150 000 Kč není ani nutné ručit nemovitostí. Půjčku je možné navíc předčasně a bez sankcí splatit.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *