RC model

Jsou věci, které se pro člověka hodí v dětství i dospělosti. Do této škatulky můžete zařadit také RC modely, protože se s nimi pobaví dítě i dospělý člověk. Výhodou je, že si může pořídit vyhovující model začátečník i pokročilý modelář. RC modely s baterií mají tichý chod a k nejoblíbenějším kouskům se řadí různá auta, motorky, tanky, lodě, letadla nebo vrtulníky.

Vrtulníky na dálkové ovládání

RC vrtulník se může stát skvělým koníčkem nejen pro pány, ale i dámy. K dostání jsou RC vrtulníky od miniaturních velikostí až po druhy s rozměry několika metrů. Překvapí vás, jak je snadné je ovládat. Budete si připadat jako piloti skutečného vrtulníku, ba dokonce vám bude povoleno mnohem víc a naučíte je to! Nejsnadnějšími jsou vrtulníky se třemi kanály. Zde platí, čím více kanálů, tím vyšší bude obtížnost. Dají se sehnat až v počtu sedmi kanálů. Při výběrů vrtulníků na dálkové ovládání si všímejte, jak dobrou mají stabilitu a jak výkonné jsou motory. Není problém si dopřát i bezvadné kousky akrobatických vrtulníků a vymýšlet nejrůznější akrobacie ve vzduchu.

Tip na článek:  Nože na potápění

Kvadrokoptéry bez nebo s kamerou

RC kvadrokoptér je speciálním druhem čtyř-rotorového RC vrtulníku se stabilizační technikou. Sehnat můžete různé druhy – s kamerou nebo bez kamery. Mohou se využívat pro focení a filmování ve vysoké kvalitě. Například poslouží k získání leteckých snímků objektů, k záběru krajiny či k prozkoumání nedostupné lokace. Některé druhy mají například HD kameru, jiné umožňují dálkový přenos obrazu. Tento RC model se tedy nemusí nutně stát jen hračkou pro volné chvíle, ale dá se prakticky využívat. Existují kvadrokoptéry k používání v interiéru nebo v exteriéru. Dolet může činit až několik kilometrů od řídící jednotky.

Chcete potěšit vaše nejbližší zajímavým RC modelem? Potom si dejte pozor na vybírané v hypermarketech. Měli byste se hlavně soustředit na nákup druhů, ke kterým není problém sehnat potřebné náhradní díly nebo doplňky.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *