Reklama hýbe dnešním světem. Bez ní společnost ustrne na mrtvém bodě. Nejen proto si firmy pořizují letáky, billboardy a množství reklamních předmětů. Takové drobnosti jako jsou psací potřeby či kancelářské reklamní předměty mohou zefektivnit vaše podnikání a přilákat nové zákazníky. A právě s tímto problémem vám může pomoci internetový obchod CZECH IMAGE GROUP nabízející reklamní dárky a reklamní předměty s potiskem, nebo i bez něj.

Výhodou reklamních předmětů je jejich praktické využití. Nejde jen o leták či plakát, který visí někde na ulici. Reklamní dárky představují praktické drobnosti, které mohou vaši klienti či obchodní partneři dennodenně využívat a mít je neustále na očích.

Diář jako účinná forma reklamy

Jedním z předmětů, který má každý z nás na očích celých 365 dní v roce, je diář. Takový reklamní diář se skvěle hodí jako vánoční či novoroční reklamní dárek pro zákazníky či obchodní partnery. Díky diáři s vaším logem si v případě potřeby zákazníci vždy vzpomenou zrovna na vás a na vaši firmu a neustále se tak budou vracet.

Tip na článek:  Reklamní textil, který předává firemní poselství

Reklamní textil

Skvěle poslouží i reklamní textil. Zapomeňte na klasické hrníčky a propisky a pořiďte do firmy reklamní předměty, jako jsou čelenky, kšilty, zástěry, rukavice a další super vychytávky.

Reklamní předměty od CZECH IMAGE GROUP

Prodejem reklamních předmětů a dárků se zabývá společnost CZECH IMAGE GROUP s. r. o. založená roku 2000. CZECH IMAGE GROUP představuje 100 % českou firmu zaměřující se na dovoz a prodej reklamních předmětů, reklamních dárků, na reklamní potisk, výrobu tiskovin či předtiskovou přípravu.

Společnost je zárukou kvality a profesionálního přístupu. Vaše objednávky budou vyřízeny rychle, efektivně a hlavně za atraktivní cenu. Při velkých objednávkách navíc získáte množstevní slevu pohybující se od 5 do 30 % z uvedených cen. Další výhodou je dovoz reklamních předmětů zdarma, a to při nákupu nad 10 000 Kč.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *