Firma uklizená jako ze škatulky je bez debat dobrou vizitkou každé společnosti bez ohledu na její obor podnikání. Čisté a uklizené pracovní prostředí je základním prvkem úspěchu. Důležité je nejen z hlediska bezpečnosti – kvůli minimalizaci bakterií i snížení rizika pracovního úrazu, ale také z hlediska hygieny a z estetických důvodů. Navíc je prokázáno, že příjemné a čisté okolí působí nejen na výkonnost a spokojenost zaměstnanců, ale je i atraktivnější pro Vaše klienty, zanechá na ně dobrý dojem. Čistá podlaha, moderní zásobníky na ručníky a osoušeče rukou na čistých a voňavých toaletách, zásobníky mýdel – to vše vytváří image celé společnost a zvyšuje komfort zaměstnanců.

Nepořádek všeho druhu se tvoří velmi snadno, ale s úklidem už to tak jednoduché leckdy být nemusí. Dnes hraje roli nejen kvalita úklidu, ale i rychlost, praktičnost a bezpečnost. Doby, kdy byl kbelík vody, koště a obyčejný hadr nadstandardním úklidovým prostředkem a nezbytným atributem každé uklízečky jsou už dnes naštěstí dávno pryč, k profesionálnímu úklidu dávno nepatří. Moderní úklidoví pomocníci uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků – praktické úklidové vozíky s mopy na vytírání ušetří nejen spoustu času, který tak můžete využít daleko efektivněji, ale i velké množství námahy, už žádné další ohýbání nad kýblem a ždímání hadru ve špinavé vodě. Perfektně se hodí na úklid různých typů podlah, lehce s nimi vytřete i velké znečištěné plochy.

Tip na článek:  Kovovýroba ve společnosti STEELTEC – to je více, než 25 let tradice!

Podobně jako čistá podlaha je důležitou vizitkou také toaleta. Důraz se klade nejen na čistotu, ale i na její vůni. Vonný program zahrnuje dávkovače vůní, osvěžovače vzduchu, gelové vůně, vonná sítka do pisoáru i vonné tablety do WC. Nezbytným doplňkem každé toalety musí být také zásobníky na toaletní papír, na tekutá mýdla, na papírové ručníky či osoušeče rukou, které poskytují dostatečnou hygienu i komfort. Jsou nejen funkčním, ale také estetickým doplňkem, který perfektně splní i ty nejvyšší kladené nároky.

Moderní úklidová technika je tak bezpochyby investicí, která se vyplatí. Například investice do kvality chemických koncentrátů či podlahových mycích strojů se vrací i díky efektivitě úklidových pracovníků čímž lze ušetřit nemalé finanční prostředky. Zajistí dokonalou čistotu a svěží vůni, úklid nejen zefektivní a zjednoduší, ale také urychlí. Je tak užitečným a neocenitelným pomocníkem pro dosáhnutí profesionálních výsledků.

Podobné články na Triomar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..