Rádi se dobře najíte? Pečujete o svůj zevnějšek a zároveň chcete mít doma čisto? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak nám dáte jistě za pravdu, že kvalita potravin, drogerie či kosmetiky prodávané u nás je doslova katastrofální. Pokud naleznete jakýkoli srovnávací test, s největší pravděpodobností z něj vyjdou zahraniční produkty lépe, než ty naše. Jak je to možné? Kde není poptávka, není nabídka, proto řada expertů tvrdí, že se blafy dobrovolně krmíme. Je to ale skutečně tak? Jak byste se rozhodli, pokud bychom vám teď řekli, že máte možnost nakupovat za příznivé ceny, pěkně z pohodlí svého domova kvalitní německé zboží? Stále byste nakupovali to dovážené do ČR s pochybnou kvalitou?

Krátké srovnání kvality u nás a v Německu

Abychom vás nekrmili pouze teoriemi či nepodloženými fakty, rozhodli jsme se pro malé srovnání několika výrobků, jež se prodávají jak v Česku tak i Německu. Jako první příklad tedy uveďme oblíbenou Coca Colu, u níž by člověk řekl, že má chutnat na celém světě stejně. Bohužel – chyba lávky – u nás je slazena gluktózo-fruktózovým sirupem, v Německu cukrem. Co se týče oblíbené kávy Jacobs – ta dovážená do Česka je méně kvalitní a obsahuje více kofeinu – tak jako tak jde o časovanou bombu. Jak se hájí prodejci a distributoři? Prý se pouze přizpůsobili našim preferencím a přáním. Opravdu?

Tip na článek:  Jak vybrat vanovou baterii

Nakupujte kvalitní potraviny, drogerii a kosmetiku z Německa

Naštěstí ještě existují prodejci, kteří nehodlají současný trend podporovat, a proto se rozhodli pro dovoz německých výrobků, jež můžete nově zakoupit prostřednictvím e-shopu nemeckyeshop.cz. Naleznete zde kvalitní německé potraviny, ale své místo zde má i německá drogerie a kosmetika. To vše za velmi příznivé ceny a kvalitě, o níž si můžeme nechat v Česku pouze zdát. U každé položky je navíc uvedeno, zda jí má prodejce skladem či nikoli. Tak co? Stále se budete krmit nekvalitními blafy?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *